This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

2 Bronzen figuren
Result: 60 EUR

Twee oude bronzen delen, 1x kleine kruipende Krishna (figuur uit de Hindu-mythologie) met een boterbal in de hand (vermoedelijk India), en ringvormig object 7-8cm

Beeld, engel met putti
Result: 140 EUR

Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R

2 Houten beelden
Starting price 80 EUR

Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G

Oosters houten beeld
Starting price 40 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

Bronzen beeld, duiker
Result: 130 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man

Beeld, visser
Starting price 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G

2 Houten beelden Portugees
Result: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R

Beeld hond
Starting price 150 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw van een hond in goede staat 24,5cm.

Bronzen beeld, sledetocht
Starting price 160 EUR

Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G

Beeldje, St. Antonius
Result: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Bronsje
Starting price 150 EUR

Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.

Bronzen Boedha
Result: 40 EUR

Oude bronsgegoten boedha 19e-20e eeuw in goede staat 16x11x7cm.

3 Beeldjes dieren
Starting price 40 EUR

Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G

Marmeren portret
Result: 90 EUR

Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G

Kunstobject
Starting price 30 EUR

Kunstobbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G

Beeld, Hermanek
Result: 20 EUR

Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G