This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Beeld, Ruurd Hallema
Result: 80 EUR

Ruurd Hallema (Munstergeleen 1954 - ), bronzen sculptuur op marmeren sokkel 20cm. Cond.: G

Loden fluitist
Result: 80 EUR

Loden fluitist uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 38cm. Cond.: G

Boeksoolmenneke
Result: 70 EUR

Oud Oldenzaals bronsgegoten "Boeskoolmenneke", monogram J.K. (Jan Kip Oldenzaal) 16cm. Cond.: G

Beeld
Result: 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een fluitspeelster, gesigneerd Ferrand 34cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Result: 65 EUR

Oude bronzen shiva, 2-kleurig gepatineerd en gedetailleerd uitgevoerd in goede staat 36cm.

Gietvoorbeelden
Result: 60 EUR

Vier gipsen gietvoorbeelden voor bronsgieten, uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 18-67cm. Cond.: G

Houten beeld, Indonesië
Result: 60 EUR

Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.

Bronzen plaquette
Result: 50 EUR

Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.

Bronzen golfspeler
Result: 50 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.

Brons, Marianne Kievits
Result: 50 EUR

Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G

Bronzen hond
Result: 35 EUR

Oude bronzen windhond op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 15x18x7,5cm.

Houtgesneden Karbau
Result: 35 EUR

Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G

Boedha beeld
Result: 30 EUR

Oud bronzen boedha figuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 44cm.

Afrikaans stenen beeld
Result: 25 EUR

Afrikaans natuurstenen gebeeldhouwd beeld 2e helft 20e eeuw 33cm. Cond.: G

Beeld, man met instrument
Result: 25 EUR

Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinstrument 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G