Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen condor. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd WMSVH. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl neushoorn. Op zwart marmeren basement. Gemerkt W.M.S. van H. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen jachthond met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd Moiqniez. Stukje staart er af. Afmeting: 41 x 53 x 19 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Voluptueuze dame. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.