Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.
Zeven bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Deg...
Twee antieke compositie metalen beelden in 18e eeuwse klederdracht. Ca. 1900. Afm. 26 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd.
Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afm. 20.5 cm. In goede staat.
Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afm. 13.5 cm. Cond.: R.
Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afm. 16 cm. In goede staat.
Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Oud bronzen beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.
Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.
Twee grote oude Chinese houtgestoken figuren. Eén maal lachende staande boedha. Eén maal visser met karper en kind. Eerste helft 20e eeuw. (Boedha heeft krimpnaad) Afm. 34-37 cm. Cond.: R/G.
Chinese bronzen schildpad met drakenkop op geldstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 9x18x13 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afm. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afm. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.
Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.
Bronzen steenbok op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 22x29x18 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.
Copie van de Chinese koets, Bronze Chariot of Emperor Qinshi Huangs Mausoleum. In pvc vitrie. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23x25x41 cm. Cond.: G.
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afm. 13-23 cm. Cond.: G.