This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
Russisch bronzen beeld, Vasiliy Grathev 5024
Russisch bronzen beeld, Vasiliy Grathev

Result:

800 EUR

Bronzen beeld, boedha 5025
Bronzen beeld, boedha
Starting price 250 EUR
Sold
Terracotta beer, gesigneerd 5026
Terracotta beer, gesigneerd

Result:

100 EUR

Antiek beeld, baby 5027
Antiek beeld, baby
Starting price 60 EUR
2 Samac beelden 5028
2 Samac beelden
Starting price 225 EUR
Sold
Bronzen beeldje, 2 personen op bankje 5029
Bronzen beeldje, 2 personen op bankje

Result:

50 EUR

Sold
Bronzen kalkoen, Art Deco 5030
Bronzen kalkoen, Art Deco

Result:

230 EUR

Beeld, Weense stijl 5031
Beeld, Weense stijl
Starting price 75 EUR
Samac beeld, vrouw 5032
Samac beeld, vrouw
Starting price 150 EUR
Bronzen meisje met poes 5033
Bronzen meisje met poes
Starting price 110 EUR
Sold
Bronzen beeld "L'ombre", naar Rodin 5034
Bronzen beeld "L'ombre", naar Rodin

Result:

110 EUR

Beeld/lamp, Smit 5035
Beeld/lamp, Smit
Starting price 250 EUR
Bronzen beeld 5036
Bronzen beeld
Starting price 300 EUR
Bronzen boeddha beeldje 5037
Bronzen boeddha beeldje
Starting price 250 EUR
Maria, vroeg 19e eeuw 5038
Maria, vroeg 19e eeuw
Starting price 400 EUR
Buste 5039
Buste
Starting price 580 EUR
Sold
2 Bronzen beelden 5040
2 Bronzen beelden

Result:

80 EUR

Bronzen beeld, Quang Ying 5041
Bronzen beeld, Quang Ying
Starting price 250 EUR
Bronzen beeldje met ivoor 5042
Bronzen beeldje met ivoor
Starting price 400 EUR
Bronzen "Eva", naar Botero 5043
Bronzen "Eva", naar Botero
Starting price 160 EUR
Sold
Bronzen boeddha beeld 5044
Bronzen boeddha beeld

Result:

2.250 EUR

Bronzen beeld 5045
Bronzen beeld
Starting price 190 EUR
Sold
Bronzen beeldengroep, olifanten 5046
Bronzen beeldengroep, olifanten

Result:

500 EUR

Bronzen zittende vrouw, modern 5047
Bronzen zittende vrouw, modern
Starting price 80 EUR