Groot 19e eeuws beeld, voorstellend een man het het grondscheppen, bronskleurig compositie metaal 36cm. Cond.: G
Oude eland ca. 1930 op marmeren voet van compositie metaal met bronskleurige patina. Enkele kleine krasjes, verder in goede staat 26x28x14cm. Cond.: R-G
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Houtgesneden monnik ca. 1800 met restbeschildering (1 arm mist) 37cm. Cond.: R
Modern bronzen figuur 21e eeuw, voorstellen een hoofd met open mond op steel, geheel staand op marmeren voet 32cm. Cond.: G
Twee oude bronzen gesigneerde figuren: 1x olifant, gesigneerd Heag 1953 en 1x stier, gesigneerd Heag 1953 9-11cm. Cond.: G
Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm
Oud of antiek natuurstenen Afrikaans figuur, vermoedelijk 19e eeuw, 32cm. Cond.: G
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Twee bronzen kunstenaars plaquettes 1987, gesigneerd "Fianatm Paris 1989", nr. 1/1 en 1/2, Federation Internationale des begociants en acier, tubes et metaux, 7,5x8x0,5cm.