Groot oud Oosters bronzen beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met rituele bijl en hoorn 20e eeuw. In goede staat 56cm.
Duitse bronzen figuur van Martin Goetze ( 1865 - 1928), voorstellend een zittende smid met zijn vrouw en tekst "Arbeit Krönt". Geheel op groen marmeren sokkel 26,5x16x10cm. Cond.: G
Groot Art Deco beeld van Bachet ca. 1920, voorstellend een vrouw die een veulen drinken geeft. Compositie metaal met prachtige patina en beschildering. geheel staand op marmeren voet 34x50x15cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G
Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G
Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.
Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.
Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...
Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.
Twee houtgesneden carroussel figuren 20e eeuw (Mooren) in goede staat 82-83cm.
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.
Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.
Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M
Bronzen naakte vrouw met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 23x27x17cm.
Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.
Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G
Gelimiteerd beeldje van de kunstenaar Joop (nr. 175/250) fantasiefiguur in goede originele staat 18,5x18,5x6,5cm.