Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrammeerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afmeting. 11x17x13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna, 18e eeuw. Vermoedelijk Spanje. Afmeting. 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen koppen met wandbevestiging.7x5.5x4cm In goede staat.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws Afmeting 57x19x14cm. In goede staat
Houtgestoken Duitse Barokstijl engel met luit. 20e eeuw. Goud decor en polychromie. Afmeting. 39 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Afmeting 18cm. Mooie patina en in goede staat.
Antieke bronzen buste van een dame op marmeren basement. Ca. 1900. Gesigneerd Larche , waarschijnlijk Raoul Francois Larche, 1860-1912 Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijgeschilderd, restauraties) Afmeting . 101 cm. In redelijk/ goede staat