Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Erotische dame. 21e Eeuw. Chip. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement. Moeder met kind. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Thaise bronzen vergulde boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude koperen bustes van Griekse oudheden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen figuren. Een: Lantaarn ontsteker. Twee: Wandelaar met stok. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen fazant op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 24 x 7,5 cm. In goede staat.
Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
IJzeren edelhert op houten sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 45 x 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jager met geweer. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Fernande. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ruppsack. Circa 1900. Jongen met schooltas door O. Morallo. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1891. Bronzen naakte dame. Met gietstempel 'Reduction mechanique' en gesigneerd Jaley Rome 1802 - 1866. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke asbak van zwart marmer en bronzen Tiroler jongen. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.
Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse houtgestoken Heilig figuren met originele polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op rood marmeren basement. Griekse vrouw met lyra. Afmeting: 41 x 44 x 17 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Door Ruurd Hallema, Munstergeleen 1954, Borne. Afmeting: 133 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Circa 1915. Naakt kussend paar. Ongesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 57 x 30 x 38 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.
19e Eeuws Frans bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Clodion. 1738 - 1814. Griekse vrouw met druiven. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Antiek erotisch bronzen figuur met ivoor. Beate Uhse collectie. Circa 1920. Dame met kousen en de wind waait haar rokje omhoog. Op etiket onderop staat Inventar Beate Uhse Erotik Museum. Afmeting: 17,...
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.