Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ruppsack. Circa 1900. Jongen met schooltas door O. Morallo. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen fazant op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 24 x 7,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Fernande. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen pendulefiguur. Vrouw in boot. Afmeting: basement 23 x 10 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot oud Jugendstil-stijl bronzen figuur. Naakte vrouw met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken figuur. Vrouw met korenschoven. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Hermes. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse houtgestoken Heilig figuren met originele polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.
Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Antiek erotisch bronzen figuur met ivoor. Beate Uhse collectie. Circa 1920. Dame met kousen en de wind waait haar rokje omhoog. Op etiket onderop staat Inventar Beate Uhse Erotik Museum. Afmeting: 17,...
19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.