Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G
Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G
Bronzen kaarskandelaar in de vorm van een engel, op marmeren voet 25cm Cond:G
Albasten Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Fritz ....... (onduidelijke achternaam) in goede originele staat 15x15x7cm.
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man
Klein bronzen figuur Duitsland ca. 1900 door Schmidt-Felling en tekst "Berl. Range" 8cm. Cond.: G
Klein bronzen figuur ca. 1900 op marmeren sokkel Duitsland, gesigneerd Hübold?. Voorstellend een zingende jongen met hoed 10,5cm. Cond.: G
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een man met tekens op standaard en marmeren voet(chip) 50x31x22cm Cond:R/G
Grote bronzen figuur 20e eeuw voorstellende, liggende hond op kussen in goede staat 30x62x35cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwaan op marmeren voet gesigneerd Edouard Manet 28x22x10cm Cond:G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G
Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.
Antiek Duits bronzen figuur, gesigneerd H. Eichberg (Herman Eichberg), voorstellend een wandelaar met stok 18,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een dansende vrouw met koord, gesigneerd C.L.J.R Colinet, staande op mameren sokkel in goede staat 56cm
Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een beer op marmeren voet gesigneerd Francois Pompon in goede staat 28x29x20cm
Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R
Negen oude houtgestoken figuren 20e eeuw waarvan 4 gesigneerd (hoofdzakelijk Duitsland) 19-28cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende twee hazen op marmeren voet gesigneerd Nivk, in goede staat. 24x13x7cm
Antieke Franse figuur, voorstellend een boer met zeis omstreeks 1870(stukje af) 57cm Cond:R
Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm
Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G