Brons gepatineerd beeldje van een huilende baby met zuigfles/speen, op een gepolijst granieten voetstuk, 20x12x15cm., Cond.:G
Decoratieve bronzen kikker 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x10x19cm.
Drie oude Chinese bronzen figuren, voorstellende Chinese wijsheren 20e eeuw in goede staat 10,5cm.
Grote houtgestoken vurenhouten monnik ca. 1930, gesigneerd Ramsberg "De Wijnproever" 46cm. Cond.: G
Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G
Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G