Grote oude compositie metalen figuur op marmeren voet, voorstellend een sluipende luisterende man, gesigneerd S. Melani 30x53x15cm.
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Milill, vermoedelijk Jeanne D'arc (vrouw met helm) 22,5cm. Cond.: G
Moderne bronzen damesfiguur 21e eeuw op zwart marmeren voet, gemerkt Aristiolé Maillol 32cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen figuur, voorstellend een grote rat met muizen op geldstukken 20e eeuw 6x8,5x6,5cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.
Moderne bronzen figuur van een mansportret 21e eeuw op zwart marmeren voet 39cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een vissende jongen 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Jary Price 32cm. Cond.: G
Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden figuur uit Namibië 1e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.
Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G
Bronzen stier 21e eeuw, naar Picasso in goede staat 14x5x25cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Antiek Weens beeldje van een tapijtverkoper ca. 1900 met bronskleurige patina, gemaakt van tin legering in goede staat 5x10,5x8cm.
Twee 18e-19e eeuwse Chinese bronzen boedha-hoofden 4,5-6cm. Cond.: G
Beeld van Shakespeare ca. 1900 van compositie metaal 31cm. Cond.: G