Modern brons, vrouw op stier op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 33x20x15cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met originele vergulding en roodgelakte voet 15,5x16,5cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Bronzen vogel op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 31x16x10cm.
Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G
Bronzen keiler op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 23x33x18cm.
Bronzen buste ca. 1900, ongesigneerd en zonder sokkel 18x15x8cm. Cond.: G
Bronzen kraai op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd WMSVH 28x22xø14cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen beeld ca. 1880, getiteld "Le Jour", voorstellend een man met fakkel bij adelaar 70cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.
Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G
Oude Chinese houten liggende lachende boedha met Foohond 1e helft 20e eeuw met losse houten sokkel. In goede staat 24x35x17cm.
Groot Art Deco beeld ca. 1920, voorstellend een vrouw op bank met hond. Marmer en compositie metaal, hoofd is gerepareerd. Gesigneerd Limousin 33x67x16cm. Cond.: R
Houtgestoken beer op bol (eikenhout) ca. 1900 in goede staat 33x20x11cm.
Groot oud Chinees mahoniehouten lachende boedha met Foohond ca. 1900 H.: 35cm. Cond.: G
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R