Groot oud Oosters bronzen beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met rituele bijl en hoorn 20e eeuw. In goede staat 56cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Pierrot ca. 1900 "Aubade a la Lune", gesigneerd Desblane. Koper over aardewerk, mooie patrina in goede originele staat 42cm.
Bronzen figuur, gesigneerd Bofill (vermoedelijk Antoinne Bofill 1894 - 1939). Voorstellend een herder met zijn hond, mooie originele patina 24cm. Cond.: G
Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Mercier. Voorstellend een drinkende musketier op houten bank 25x18x13cm. Cond.: G
Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een boer met baard en klompen. Gesigneerd P. Philippe. In zeer goede originele staat met mooie patina 42,5cm.
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een vrouwelijke clown met marmeren hoofd. Gesigneerd Tabo of Jabo?. Hoofd gelijmd en voeten missen 36cm. Cond.: R
Lucien Tessy ca. 1920, ivoren met notenhouten Maria met kind. In zeer goede originele staat 27cm.
Grote Historisme tafellamp ca. 1890, voorstellend Faust. Gesigneerd Moreau Math. In goede originele staat (bronskleurige patina) 24cm.
Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...
Grote bronzen Venus van Milo 19e eeuw, ongesigneerd. In zeer goede staat met mooie patina 56cm.
Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.
Bronzen Michelangelo 19e eeuw, gesigneerd H. Luppens en Cie. In zeer goede staat met mooie patina 50cm.
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Antiek 7-persoons orkest. Karikaturen gemaakt van notenhout en ivoor ca. 1900. In goede originele staat 14-17cm.
Nic Jonk, bronzen figuur van moeder met kind 18cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.
Zeer groot antiek bronzen figuur, voorstellend een soldaat met mortier en vlag ca. 1890. Gesigneerd Ferari, mooie patina 93cm. Cond.: G