This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

3 Deco figuren
Starting price 40 EUR

Drie oude keramieken figuren; 1x meisje met klompen J. Kunen 1982 Roel, 1x oude man met bezem, 1x natuursteen modern figuur 27-37cm. Cond.: G

2 Staande honden
Starting price 40 EUR

Bronzen figuur voorstellend twee jachthonden op voet 2e helft 20e eeuw 22x48x10cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Starting price 45 EUR

Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G

Beeld, hond
Result: 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Beeld, vrouw op tijger
Result: 110 EUR

Oud bronzen Art Deco figuur ca. 1930, voorstellend een naakte vrouw op tijger. Gemonteerd op bruin marmeren voet, minimale chip (2-kleurig gepatineerd) 19x17x7cm. Cond.: G

Samac beeld engel
Result: 45 EUR

Oud compositie metalen engel met boog ca. 1900 in goede staat 36cm. Cond.: G

Sculptuur
Result: 55 EUR

Oud bronzen figuur 2e helft 20e eeuw met marmeren voet. Voorstellend een danseres in Art Deco stijl 46cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Starting price 50 EUR

Grote Oosterse bronzen boedha 20e eeuw in goede staat 35x23x12cm.

Bronzen aanbiedschaaltje, poes
Result: 50 EUR

Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G

Indonesisch snijwerk
Starting price 50 EUR

Vooroorlogs Indonesisch houtsnijwerk met als voorstelling een halfnaakte jongen en meisje in bosschage (stukje hout af) 41x19x20cm. Cond.: R-G

Bronzen masker
Starting price 50 EUR

Oosters bronzen masker 20e eeuw in goede staat 37x29x7cm.

Bronzen jongen met vis
Starting price 50 EUR

Oud bronzen figuur gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen met vis 2e helft 20e eeuw 40cm. Cond.: G+

Bronzen jongen
Starting price 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Rancoulet. Voorstellend een jongen met iets in de hand 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond.: G

Bronzen meisje met boek
Result: 60 EUR

Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G

Beeld Isis
Result: 50 EUR

Egyptisch terracotta beeld, Voorstellend: Isis,gesigneerd Antheunis Leiden 20e eeuw 61x12x16cm Isis, de goddelijke belichaming van het moederschap, vrouw van Osiris en moeder van horus. Zij was een oc...

Boedha op console
Starting price 60 EUR

Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U

Houten beeldje, Moor
Result: 90 EUR

Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G

Afrikaans beeldje
Starting price 60 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden plathoofdbeeldje, voorstellend een Oerang Oetan met touw 21x12x11cm. Cond.: G

Beeld, A. Monreau
Starting price 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R

Bronzen putti met boog
Result: 60 EUR

Oude bronzen engel met boog, staande op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30cm. Cond.: G

Indonesisch sculptuur
Result: 70 EUR

Prachtige grote Indonesisch Djati-houten opengewerkte sculptuur met diverse boedha's en figuren 20e eeuw, mooie kwaliteit 39x22x12cm. Cond.: G

Afrikaan met schilderij
Result: 100 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G

12 Sterrenbeelden
Starting price 80 EUR

Kavel diverse Chinese sterrebeelden, gemaakt van groen natuursteen. Rondom beslagen met ornamentuur (gestempeld, gemerkt). 12 Stuks 20e eeuw in zeer goede staat 5xø3,5cm.

2 Bronzen shivas
Result: 80 EUR

Twee Oosterse bronzen shiva's 20e eeuw in goede staat 34-43cm. Cond.: G