Drie oude keramieken figuren; 1x meisje met klompen J. Kunen 1982 Roel, 1x oude man met bezem, 1x natuursteen modern figuur 27-37cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend twee jachthonden op voet 2e helft 20e eeuw 22x48x10cm. Cond.: G
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Oud bronzen Art Deco figuur ca. 1930, voorstellend een naakte vrouw op tijger. Gemonteerd op bruin marmeren voet, minimale chip (2-kleurig gepatineerd) 19x17x7cm. Cond.: G
Oud compositie metalen engel met boog ca. 1900 in goede staat 36cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 2e helft 20e eeuw met marmeren voet. Voorstellend een danseres in Art Deco stijl 46cm. Cond.: G
Grote Oosterse bronzen boedha 20e eeuw in goede staat 35x23x12cm.
Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G
Vooroorlogs Indonesisch houtsnijwerk met als voorstelling een halfnaakte jongen en meisje in bosschage (stukje hout af) 41x19x20cm. Cond.: R-G
Oud bronzen figuur gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen met vis 2e helft 20e eeuw 40cm. Cond.: G+
Bronzen figuur, gesigneerd Rancoulet. Voorstellend een jongen met iets in de hand 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond.: G
Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G
Egyptisch terracotta beeld, Voorstellend: Isis,gesigneerd Antheunis Leiden 20e eeuw 61x12x16cm Isis, de goddelijke belichaming van het moederschap, vrouw van Osiris en moeder van horus. Zij was een oc...
Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U
Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden plathoofdbeeldje, voorstellend een Oerang Oetan met touw 21x12x11cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R
Oude bronzen engel met boog, staande op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30cm. Cond.: G
Prachtige grote Indonesisch Djati-houten opengewerkte sculptuur met diverse boedha's en figuren 20e eeuw, mooie kwaliteit 39x22x12cm. Cond.: G
Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G
Kavel diverse Chinese sterrebeelden, gemaakt van groen natuursteen. Rondom beslagen met ornamentuur (gestempeld, gemerkt). 12 Stuks 20e eeuw in zeer goede staat 5xø3,5cm.
Twee Oosterse bronzen shiva's 20e eeuw in goede staat 34-43cm. Cond.: G