Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd F. Iffland (Frans Iffland Duitsland), naakte vrouw met tiara en twee zwaarden 36xø10cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd F. Iffland. Voorstellend een naakte vrouw met boog op marmeren voet. In goede staat, later nagedonkerd met was. terug te brengen in originele patina 36xø11cm. Cond....
Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G
Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...
Zeldzaam zwaar bronzen herdenkings-wandbord "De 11 provincien 1898 - 1923 je maintiendrai" met Wilhelmina initiaal, ontworpen door J. Kwak in zeer goede staat ø35cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. Gesigneerd A. Maigi 19x17x10cm., Cond.:G
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G
Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romein. Marmer minimaal beschadigd 18xø5,4cm. Cond.: G
Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Antieke bronzen boeklezende monnik in goede staat, monnik kan geopend worden. 13,5cm.
Compositie metalen Art Deco beeld op zwart marmeren voet. Voorstellend twee duiven op wijnrank ca. 1930. 15x26x10cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse wandplaquette voorstellend een lezende oude man 20x7x1,5cm. Cond.: G
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met speer in goede staat 19x13x5,5cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Milo 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een naakte jongen met katapult 34cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een Romeinse atleet, gesigneerd Sommer Napoli? 19x11,5x5,5cm. Cond.: G
Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.
Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G
Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Oud bronzen figuur gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen met vis 2e helft 20e eeuw 40cm. Cond.: G+
Bronzen vos op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 18x40x23cm. Cond.: G