P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G
Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G
Monogram M. 19e eeuw, aquatint op papier, portret Lady Melbourne 18x23cm. Cond.: R
W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerde ets 15/50 '93, ets op papier, vrouw voor de spiegel 23x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G
Ongesigneerd Egypte 20e eeuw, gouache op papier, Egyptische voorstelling met valken en scarabee 30x23cm. Cond.: G
L. Lansman 19/50, ets op papier, St. Jozefkerk 10x12cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G
Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Lugano - Via Persuia, ets op papier 14x8cm. Cond.: G
G. Merlin? Epprueve artiste, ingekleurde ets op papier, "De Seine Parijs" 34x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf, motief W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R
P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M
A.E. Eurhler? (Duitse School), ets op papier, Werdollendorf riciergezicht 18x24cm. Cond.: G