This website uses cookies

Find

Staande boeddha, H 60,5 cm. 5114
Staande boeddha, H 60,5 cm.
Starting price 90 EUR
Aziatisch figuur 5112
Aziatisch figuur
Starting price 70 EUR
Antiek Italiaans beeld 5110
Antiek Italiaans beeld
Starting price 350 EUR
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm. 5109
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Starting price 500 EUR
3x 19e Eeuws brons 5108
3x 19e Eeuws brons
Starting price 80 EUR
Jugendstil beeld, Naakte dame 5106
Jugendstil beeld, Naakte dame
Starting price 200 EUR
Bronzen figuur, Danseres 5105
Bronzen figuur, Danseres
Starting price 200 EUR
Jugendstil beeld, Naakte dame 5104
Jugendstil beeld, Naakte dame
Starting price 300 EUR
Indisch Ganesha figuur (zandsteen) 5103
Indisch Ganesha figuur (zandsteen)
Starting price 80 EUR
Bronzen beeld, H 51 cm. 5102
Bronzen beeld, H 51 cm.
Starting price 150 EUR
Houten beeld (Bali) 5098
Houten beeld (Bali)
Starting price 50 EUR
Houtgestoken figuur, H 84 cm. 5097
Houtgestoken figuur, H 84 cm.
Starting price 300 EUR
Keramische bizon 5096
Keramische bizon
Starting price 80 EUR
Antieke bronzen figuur 5095
Antieke bronzen figuur
Starting price 120 EUR
Bronzen vogel 5093
Bronzen vogel
Starting price 750 EUR
Bronzen beeld, Neushoorn 5092
Bronzen beeld, Neushoorn
Starting price 700 EUR
Bronzen skelet 5090
Bronzen skelet
Starting price 180 EUR
Bronzen beeld, Uil 5089
Bronzen beeld, Uil
Starting price 300 EUR
Bronzen beeld, Dames met vogels 5088
Bronzen beeld, Dames met vogels
Starting price 450 EUR
Judith Braun, Bronzen sculptuur 5084
Judith Braun, Bronzen sculptuur
Starting price 650 EUR
18e Eeuws houten beeld, Herder 5083
18e Eeuws houten beeld, Herder
Starting price 750 EUR
Bronzen buste 5082
Bronzen buste
Starting price 400 EUR
Tiger N. Chan, Golfspeler 5081
Tiger N. Chan, Golfspeler
Starting price 120 EUR
Japans of Chinees figuur 5077
Japans of Chinees figuur
Starting price 350 EUR