Zilveren miniatuur koets met engel, 800/000, een span met twee paarden en daarachter een gecontourneerde koets met een engel. 15x4x8cm. ca 121,8 gram. In goede staat.
Reis ikoon in een zilveren lijst gemaakt van een bijbelslot. 833/000. ca 70 gram. 10x8cm. In redelijk goede staat.
Grote zilver-plated menage olie/azijn set door Cruet Elkington & Co. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot, 800/000, bolpotje met getorste lijnbewerking, geplaatst op 3 bolpoten. 9x7x10cm. ca 89 gram. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. Rechthoekig gecontourneerde flacon met een gouden achtkantige kraag en dop met graveerwerk. 9 cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.
Schaal gemaakt uit een struisvogel ei op zilveren ovale voet met filetrand, een zilveren rand met beugel, met filetrand. Gemerkt Simons juwelier. 16x12x16cm. ca 216 gram. In goede staat
Zilveren oorijzer, 833/000, gladmodel, zonder stiften. MT.: vermoedelijk G.Hofman, Kollu'n, jl.:T:1903. ca 79 gram. In redelijke staat.
Vijf zilveren miniaturen, 835/000, een driearmige kandelaar, een standaard met vogelkooi, een platenspeler, een spinnenwiel en een houder voor een haardstel. totaal ca 120 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur in de vorm van een lopende leeuw, 915/000. 12,5x7x3cm. ca 99,9 gram. In goede staat.
Lot zilveren schepwerk, 833/000, met een suikerstrooier, schep, roomlepel, herinneringslepel en een theelepel. ca 172 gram. In redelijke staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een locomotief, 835/000. 8x2,5x3,5cm. Italië. ca 80 gram. In goede staat.
Lot met zes messen voorzien van een zilveren heft, model puntfilet. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:e:1964. 25 cm. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Lot met 11 messen met een zilveren heft, 925/000, voorzien van een parelrand. Lot met 6 tafelmessen en 5 dessertmessen. 17- 23,5cm Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Zilveren schaal, 915/000, in de vorm van een schelp met graveerwerk met bloemen en een bewerkte rand. De schaal is geplaatst op 3 poten in de vorm van een vis. ø20x4,5cm. ca 174 gram. In goede staat
Lot met 4 zilveren kaarsendovers, 835/000, met een zeepaard, pinguïn en een boer en boerin. ca 55,4 gram. In goede staat.
Twee zilveren Groninger lepels met gecontourneerde steel. Voorzien van restauratie. F.B.K. 1790. ca 93 gram. In redelijke staat.
Zilveren kemphaan, 835/000, 10x8x14cm. ca 144 gram. MT.: Zwijnenburg, Schoonhoven.