Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm
Zilveren theepotje met parelrand decor Holland ca. 1900. Snavelvormige tuit, bovenzijde met opengewerkte rand, 347 gr.,H15x18x11 cm
2 zilveren vleesvorkjes en een suikerschep ca. 1850. handgreepje met gravures, etui van latere datum.
6 zilveren suikerlepels ca. 1850 met gravures in de handgreep, cassette van later datum.
Verzilverd ovaalvormig tablet met gecontourneerde rand.37x27 cm
Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.
Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm
Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.
Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)
Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h
Zilveren lantaarntje bevestigd aan zilveren standaard Portugal gekeurd ca. 1900, 415 gr. H24cm. Ø11cm.
12 vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft
Zilveren roomschaaltje op drie pootjes 19e eeuws.85gr., H 4.5gr.,Ø9cm.