Vijf zilveren bonbonschaaltjes 800/000 Duits, strak model, Wilkens und Söhne ø9cm ca 225gr
Twee sierlijk bewerkte Engels zilveren 925/000 zoutstrooiers. Rijkelijk versierd met florale bewerking en getorste randen. Groot model: William Hutten, London JL.: U: 1895, 4x10.5 cm., ca. 60gr. Klein...
Achtiende eeuwse ebbenhouten breischede met zilveren monturen met draagring en een zilveren punt 17,5cm Cond:G
Twee fraaie zilveren vaasjes, Engeland 925/000, glad kelkmodel met 2 opliggende randen. MT.: James Deakin & Sons-John & William Deakin JL.: s 1942, ø8x17cm.
Antieke zilveren miniatuur haardtang 835/000 MT: J.A van Geffen Amsterdam, 1771 11cm ca 12gr
Kristallen parfumflacon en kannetje met zilveren dop. Een kristallen kannetje met olijfslijpsel op een geslepen voetje met zilveren klepdekseltje, Hollands 835/000, 5x8 cm. En een kristallen parfumfla...
Zilveren houder, 835/000, vierkant model met florale bewerking. 5.5x5.5x7.5 cm. ca.85.45 gr.
Zilveren koker, 835/000 met bril. Sierlijk gegraveerde brillenkoker, achthoekig, met scharnier en klipsluiting met bril. MT: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven. JL: R: 1876 Grootte 13x3.5x1.5 cm
Mooi antiek 3-delig plated koffieservies, bewerkt met rozendecor en initialen 11-27cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Antieke Engels zilveren zout- en peperstrooier, 925/000, achtkantig model. MT.: Charles Wilkes, Birmingham, JL: O, 1913, ø3.5x10cm., Ca. 60gr. Cond.:G
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...
Hollands zilveren 835/000 boerenjongens lepel met getorste steel en versierd met parelrand. Fa. wed.Johannes Franciscus van der Broek, JL: e 1889, L. 24cm., ca. 58gr.Cond.:U
Lot met zilveren servetbanden 835/000 8 ronde en 1 ovaal model, meesten voorzien van naam, en twee vingerdoekbandjes, allen Hollands gekeurd, ca 214gr
Biedermeier naaischaartje met zilveren grepen in fraai gegraveerde schede 835/000 MT.: M.van Leeuwen Amsterdam anno 1850 10,5cm Cond:G
Antieke zilveren tamboereerhaaknaald, fraai gegraveerd met naald, vleugelmoer en afschroefbare dop voor opbergen van haaknaalden Nederlands gekeurd ca 1860 13cm Cond:G
Zileren fotolijst 925/000 met brede omranding ca 20mm 16x21cm houten achterzijde, gedeukt Cond:R/G
Fraaie zilveren strooier, Hollands, 835/000, met florale bewerking en voorstelling van een man met kinderen. De strooier is versierd met parelranden en een getorste bewerking. Gestempeld: Vos, en enke...
Lot met twee servetbanden en vijf vingerdoeken, Hollands 835/000. Voorzien van monogrammen. MT.: o.a. Van Kempen, Voorschoten en Caspar Antonius Gerritsen, Grave, Kuijk, Nijmegen. ca. 98 gr. 5.5x3.5-2...
Oude verzilverde theebus met putti en ram decor, omstreeks 1900 in goede staat 9cm Cond:G
Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G
Kristallen zout-, peper en mosterdset, Engels, met zilveren, 925/000, houder, deksels en lepeltje. Houder op bolpootjes MT: James Deakin & Sons-John & William Deakin, Sheffield JL: E: 1922. Lepeltje M...
Sierlijk Duits zilveren (800/000) theekannetje. Art Deco met zwart houten heft en dopje. Deksel voorzien van scharnier 16x5x13cm., ca. 227gr. Cond.: G
Groot antiek plated dienblad, bewerkt en met gravering. 74x45cm Cond:G
Vijf antieke plated dienbladen 19e/ 20e eeuw bewerkt en strak. Cond:R/G 43-72cm
Zilveren vaasje, 2 servetbanden en 2 vingerdoekbanden. Servet- en vingerdoekbanden 800/000 met monogram en schildgravures JB en NB MT.: Jakob Grimminger Schwabisch Gmund, en een sierlijk Engels vaasje...
Unieke vesta, silver-plated, met muntklem, voorzien van gegraveerde bewerking en gravure, Gepatenteerd model 4709, MT.: J.P. May ST 19687, 7x4x1.5cm., met bevestigingsoog.
Dubbele kristallen reukflacon met twee zilveren doppen. Fraai geslepen flacon met twee strakke doppen, een voorzien van scharnier en een met schroefdraad.MT.: Miller Bros, Birmingham, JL.: X 1897, ( 1...
Fraaie 925/000 Engels zilveren suikerstrooier, rondmodel met sierlijk uitgezaagde strooier ( kleine deukjes). MT.: S. Blanckensee & Son LtD, Birmingham, JL: M 1936, ø5x14cm., Ca. 52gr.
Bijzonder fraaie parfumflacon, geslepen kristal, voorzien van zilveren montuur en dop 835/000 Hollands 4x12 Cond:G
Engels zilveren strooier, 925/000, versierd met guirlandes en floraal motieven, geplaatst op vierkante voet. JL.: u 1894, ø 4x10cm., ca. 33gr. Cond.:G
Bijzonder fraaie parfum Flacon, geslepen boheems glas, met o.a vogels, voorzien van zilveren 835/000 dop achthoekig met gravure versiering, wat gedeukt, met binnenstop, Hollands 4x12 cm
Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje met geslepen ster op de bodem, compleet met geslepen kristallen binnenstopje en zilveren, 835/000, montuur en dop, Chester anno 1908, 9,5xø7cm.
Zilveren breinaaldenschede 835/000 met speld, voorzien van fraaie florale gravering en 6 kantige kop MT.: C.H Cammans Leeuwarde/Groningen ca 1870 ca. 8 gr. 8 cm.Cond:G
Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.
Antieke zilveren tamboereer haaknaald, met graveerwerk, compleet met naald, hartvormige vleugelmoer en streepagaten heft, Nederlands gekeurd ca 1860, scheurtje en deukje in zilver 12cm
Een sierlijk zilveren lijstje met ovale schijf agaat en diverse roodbruine gefacetteerde stenen, 47x60mm en een sierlijk met filigrain bewerkt rond dossje, ø 39 hoogte 35 mm. Totaal ca. 61.3 gr.
Zilveren druivenschaar, 835/000, Hollands met fraaie florale bewerkingen. MT: P. van Oostrum, Schoonhoven, JL: C: 1937. Grootte 6x15 cm ca. 64 gr. Cond.: G.
Twee zilveren bonbontangen met fraai uitgewerkte florale bewerkingen. 835/000, 14-16 cm Totaal ca. 87 gr. Cond.: G
Twee Engels zilveren schaaltjes, 925/000. Een strak rond schaaltje met opengewerkte rand en een handvat met bol en kroon . 11.5x8x3cm. MT.: P.Y Finch Birmingham, JLK. V 1920, en een floraal bewerkt sc...
Zilveren specerijenset met 4 strooiers en 4 bakjes met lepeltjes. Kleine bakjes en strooiers voorzien van Oosters motief. 2.5x4cm. en 4x4cm., Totaal ca. 260gr., Cond.:G
Twee zilveren specerijenbakjes, Engeland, 925/000. Glad model versierd met drie pootjes gemaakt van eikeblaadjes. Birmingham, JL.: F. nr. 417290, ø 4.5x3cm., ca. 50 gr.
Bijzonder fraaie bewerkte zilveren elektrische drukbel voorzien van oud belastingkeur ca 1920 4x10cm
Sierlijke vierkante zilveren kaarskandelaar 835/000 Duits, 8x8x5cm( voorzien van zaponlak)
Plated serviesje met glazen tablet, opengewerkte omranding, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 34x17x26cm
Zes zilveren lepeltjes, 925/000. Fraaie koffielepels met sierlijke bewerking en gravure op de steel: Mary. ca. 93.65 gr. Lengte 14 cm.
Een zilveren portemonnee, een klein strak model, en een fotolijstje gemaakt van tasbeugel. 835/000 en 800/000. 5.5x7 cm en 5x8cm. Totaal ca 42 gr. Cond.: R-G
Zilveren lipstickhouder met klapspiegeltje, 925/000, Z1 gekeurd Cond:G
Sterling zilveren kandelaar, versierd met rocailles en bloemmotieven 925/000 ø voet 11cm hoogte 11,5cm Cond:G
Fraaie zilveren roomlepel, Hollands 835/000, met bewerkte steel met perkamentrol en een haakje. MT.: Bijkamp en Co., Steenwijk, 1946-1975. ca. 22 gr. 4.5x10 cm Cond.: G.
Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G
Drie delen zilver: 2 zilveren bakjes en een glazen bakje met zilveren deksel. Een filigrain bewerkt bakje 925/000 en een glad bakje, beiden met scharnier, en een glazen bakje met zilver bewerkt deksel...
Zilveren opdienbestek, 800/000 Duitsland, Fraai opdienbestek voorzien van florale bewerking op de heften, met gegraveerde versieringen op de bak en het lemmet. Alles in cassette. L.27cm.
Zilveren lepel, met fraai bewerkte strakke steel, Empire stijl en een bak gemaakt van agaat. 18x3 cm., Cond.: G
Geslepen kristallen lepelvaasje met oa amandelslijpsel voorzien van zilveren bovenrand, 835/000. MT.: W. Burger&zn Haarlem, hierin zes zilveren lepeltjes met diverse fraaie bloemstelen MT.:. J.P Nieke...
Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd
Zeer fraaie uitklapbare bril, zilver 835/000, Art Deco, versierd met markesiet. Bevestigd aan een zilveren, 835/000, jasseron ketting, ø 3.1 mm Lengte 60 cm.
Italiaanse ikoon met zilveren montuur, afbeelding van Maria met kind, lithografie 8x10cm
Hollands zilveren miniatuur paard en wagen, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven, eind jaren zeventig. ca 41 gram Cond:G
Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G
Stel antieke zilveren vleesvorkjes, 835/000, met getorste stelen met fraai bewerkte bladeren MT.: J.M van Kempen Voorschoten ca 1870, 30gr. Cond:G
Wajang standaard met 12 cocktailprikkers voorzien van wajangfiguur. Verzilverd. 10x3x9cm. Cond.: U
Zilveren Riksja miniatuur, geheel vervaardigd uit filigrain. Grootte 76x31x68 mm. ca. 27 gr. Cond.: G
Lot zilver 835/000 bestaande uit 5 koffielepels met biedermeiermotief, MT onleesbaar, JL: H 1867 Amsterdam, 2 vleesvorken met florale ajourbewerking, Niekerk Schoonhoven en Gebr. Huisman Schoonhoven, ...
Sterling zilveren parfumtrechtertje en een silver plated Sheffield parfumflesje met schroefdop. trechterlengte 4,5cm Cond:G
Groot lot divers plated, o.a bestek, kelken etc, in krat. 22x29x40cm Cond:R/G
Zilveren 835/000 Hollandse jugendstil taartschep met getrembleerde bewerking. MT.: E.Peereboom Amsterdam. JL.: M 1922. L.25cm., ca. 71gr. Cond.: G/U
Grote zilveren medaille 835/000 met afbeelding van man met geweer en vrouw met kind, op de achterzijde Nederlands wapen ø5cm ca 39 gr Cond:G
Fraai zilveren ronde asbak met in het midden een voorstelling met mensen, voorzien van fraai versierde randen ø 13x2cm MT. Fa van Orden Steenkist en Zweed Haarlem. ca 126gr JL.N:1948
Zilveren strooier en klontjestang, Engeland 925/000. Bijzondere strooier ovaal gevormd, versierd met guirlandes en florale bewerkingen, en een klontjestang met sierlijke bewerkingen. Strooier: MT: J.W...
Vijf delen antiek plated, beschuitbus, bonbonschaal, 2 delige onderzetter, en 2 plated kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 9-23cm Cond:G
Zilveren bonbonschaaltje, 800/000, met scharnieren hengsel. Ronde geciseleerde schaal met bloemmotieven. De bodem is met hamerslagmotief. 13x10cm. ca. 70gr.
Zware lage zilveren tafelkandelaar, Duits, 835/000. Vierkant model grof met geschulpte rand. 10x10x5 cm. MT.: Wilkens Cond.: G
Zilveren Art- deco roomlepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde steel 17 gram mr. Fimra wed. A. Pluut Schoonhoven ca 1920 Cond:G
Drie zilveren miniaturen, bakker, muzikant, venter 835/000. ca. 29 gr. Cond:U
Drie zilveren miniaturen van drie verschillende ambachtslieden, 835/000. Totaal ca. 21gr. Cond:U
Bijzondere zilveren sardinevork met getroste steel en bekroond met een visje ca 20 gr 14cm Cond:U
Zilveren natfruitschep met florale ajourgezaagde bak en steel met aardbeien MT.: B.W van Eldik (Hollandia) Zutphen 835/000 ø5x13cm, ca 20 gr Cond:G
Zilveren Art Deco vleesvork 835/000 met ajourgezaagde gematteerde en gegraveerde staal, als nieuw, MT.: de Pleyt&de wilde Schoonhoven anno 1923, 14,5cm ca. 18gr Cond:U
Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G
Zilveren Art Deco suikerschep 835/000 met fraai gegraveerde steelk en vleugelbak mr. J.A.AZ Gerritsen Amsterdam ca 1900. 13cm 13gr Cond:G
Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69 gr. Cond.: G
Drie delen oud kopergeslagen en plated: 1x plated fruitschaal op bolpoten met decor van wijnranken, 1x kopergeslagen schaal en 1x wijnkan met wijnrankendecor (plated) 22-56cm. Cond.: G
Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm
Twee zilveren vleesvorken 900/000 met fraai bewerkte stelen, en een strakke zeskantig vulpotlood.
Fraaie schep met bak van parelmoer en een zilveren suikerschep met in de bak een oud Hollandse voorstelling, steel bekroond met driemaster 835/000 12cm Cond:G
Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G