Twaalf zilveren sorbetlepels met fruitdecor aan het einde van de steel,o.a. kersen, druiven, peer, aardbeien en ananas,, 835/000, L.18cm., ca. 214 gr.
Bijzondere Friese schaar met zilveren grepen en armen als paardenhoofden in zilveren schede 835/000 punt schaar afgebroken mMT.: Hendrik Adema Leeuwarden 1846-1873 Cond:G
Spiegel en poederdoos, zilver met Oosterse bewerking 24x13cm ø8,5cm
Zilveren antiek schenkkannetje, prachtig versierd met parelranden en een getrembleerde rand met sierlijk handvat. Ca. 1887 ca. 100 gr. 10x12 cm
Zilveren doos in de vorm van een bal. Voorzien van gravures. Het scharnier is los. ca. 146 gr. Grootte 9x10 gr.
Bijzondere sigarenkoker van schildpad, versierd met zilveren applicaties, antiek 14x9x2cm
Bijzondere antieke parfumflacon met gouden, 585/000, dop. Bijzondere flacon, groot model met ovaal en peervormig slijpsel, voorzien van grote gouden dop geschulpte rand. 11x5x3 cm. Cond.:G
Kristallen boboniere met zilveren voet en knop met dolfijn, met geschulpte rand en ster in het midden, gheel op gladde zilveren voet met dubbele filetrand, Holands Cond:R ø20x13cm
Zilveren loddereindoosje 835/000 met fraaie bewerking, vierkant model, gebruikerssporen, JL: N:1872, 2,x2,5,4cm Cond:R