Bewerkte zilveren lepelvaas voorzien van florale motieven, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam/Haarlem, JL: M 1947, ca. 72gr. 7,2x4cm. Cond.: G
Kristallen engelse strooier met sterling zilveren schroefdop, overlangs gefaccetteerd, 11cm. Cond.: G
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Zilveren 18e eeuws comfoor met blauwglazen inzet en ajourgezaagde dubbele parelrand, 835/000, zilvergewicht ca. 104gr., ø13cm. Cond.: G
Royaal Hollands zilveren dienblad, ovaal model, met dubbele filetrand, 925/000, MT: Jacob Hendrik Amsterdam, JL: P 1874, ca. 1200gr. 46x36cm. Cond.: G
Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.
Geslepen kristallen bonbonniere met fraai floraal geëtst slijpwerk en zilveren (835/000) voet, MT: Gebr. Roosmalen Utrecht, 14x9,5cm.
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G
Divers zilver: theezeef, suikerschep, theelepel en mosterdschepje, ca. 59gr. (samen) Cond.: G
Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G
Oude Hollandse zilveren beugeltas met gegoten cherubijnmotieven, aan jasseronketting, 835/000. Grootkeur. Beugelbreedte 14cm. Cond.:G
Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G
Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.
Fraai ajourgezaagd zilveren vis-opdiencouvert Frankrijk, gemerkt Tallois Mayence ca. 1880, 30cm.
Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.
Bijzondere zilveren bonbonschaal (ovaal model), fraai ajourgezaagd met royaal versierde rand en mooie handgreepjes, MT: L. Marcelis Voorschoten, JL: Q 1951, ca. 158gr. 20x13x7cm. Cond.: U
Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.
Engels zilveren portemonnee aan ankerkettinkje met hangeroog + 4 binnenvakken (1924 in medaillon), 925/000, 12x7,5cm. Cond.: G
Bijzondere antieke zilveren (835/000) aspergetang of schep met veerconstructie en fraaie Biedermeier graveringen. heften met schelpbevestiging en een ivoren heft, MT: J.A. Lintveld Amsterdam anbno 185...
Kavel zilver bestaande uit: 6 onderzettertjes, 1x schaaltje, 1x briefopener en 6 Wajang-lepeltjes (diverse gehaltes), ca. 20gr. Cond.: G
Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...
Papbordje, zilver 950/000, Frankrijk met bijpassende paplepel met benen bak, Empire, met bewerkte filetrand. In mooie originele verpakking. ø bordje 14 cm, lepel lengte 16 cm
Kavel van 2 flacons: 1x zilveren kegelvormige flacon met Franse lelies, San Fransisco Geo. G. Schreve en Co 10,5x5cm., ca. 46gr. (iets gedeukt) en 1x kristallen flacon met diverse bewerkingen, voorzie...
Twee zilveren Jugendstil mini-vaasjes met geschulpte bovenrand, 800/000, ca. 70gr. (samen) 6,5cm. Cond.: U
Zilveren theezeef met houder 835/000: theezeef met fraaie florale rand, gerestaureerd en mist stukje uit de rand, MT: H. Hinne Delft, JL: vermoedelijk F 1915, geheel op een sierlijk zilveren bakje met...
Grote zilveren (835/000) Biedermeier soeplepel met gecontourneerde bak en steel voorzien van fraai gravering, MT: H. van Alphen Breda anno 1867, ca. 241gr. L.: 37cm.
Antieke zilveren roomlepel met bewerkte en geschulpte bak, 835/000, oud belastingstempel: gekroonde "V" (begin 1800), ca. 21gr. l.: 10cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud en antiek plated o.a: schalen, bestek, zout/peperstel etc. etc. in doos 40x31x16cm. Cond.: G
Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G
Hollands zilveren brandewijnkom met putti's op gegoten handgrepen, 835/000, ca. 176gr., ø13cm. Cond.: U
Engelse odeurfles in zilveren opengewerkte houder met zilveren stop, 925/000, 14xø5,5cm. Cond.: G
Armbanden zilver, 835/000, van bijbelsloten. Drie armbanden gemaakt van bijbelsloten. Voorzien van grootkeuren en jaarletters, p,q: 1874-1875 Lengte 18-20 cm ca 54.8 gr
Mooi verfijnd zilveren bakje met florale bewerking en parelrand op 3 klauwpootjes met leeuwekoppen, 835/000, MT: BW van Eldrik Zutphen, JL: X 1932. Tevens een klontjestang met roosversiering Antico, 8...
Blauwe schaal in fraai zilveren (835/000) ajourgezaagd montuur met florale bewerking en randen met parelbewerking. Geheel geplaatst op 3 uitgewerkte klauwpoten, Z2 gekeurd, ca. 232gr. (montuur) 15,5x8...
Twee zilveren miniaturen 835/000: 1x Jugendstil fotolijstje en 1x miniatuur van een nachtwaker, totaal ca: 22gr.
Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G
Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...
Mooie Hollands zilveren ovale bonbonschaal met aan de bovenzijde een parelrand en aan de onderzijde een filetrand, MT: J. Krins Schoonhoven, jaarletter H: 1967, ca. 176gr. 17x12x7cm.
Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.
Twaalf zilveren strakke theelepels in Art Deco stijl, MT: A. Meyer Schoonhoven 1928-1963, ca. 91gr. L.: 11cm.
Twaalf Hollands zilveren koffielepels met bokkepoot-steel, 835/000, ca. 83gr. L.: 11,5cm.
Miniatuur zilveren zeilschip (driemaster), fraai gedetailleerd op zwart houten sokkel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, jaarletter L: 1971, 10x12cm. (incl. sokkel)
Sterling zilveren doosje met spiegel en scharnierend deksel. Aan één kant applicatie met half-edelsteentje en strass-werk
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel in 18e eeuwse stijl met zilveren montuur met fraai driekantige voet op bolpootjes (onbekende meester) 5,5xø7cm.
Zilveren roomlepel met bewerkte steel en bekroond met mensenhoofd. De bak is voorzien van een gravure in de vorm van een medaillon, 835/000, MT: Zilversmederij Amsterdam Haarlem, LJ: I 1968, 13x3,8cm....
Miniatuur zilveren kabinetkast (2 openslaande deuren en 3 lades) fraai bewerkt met floraal decor, staand op klauwpoten, kleinkeur 835/000, ca. 116gr. 7x4x10cm.
Set van drie zilveren strooiers bestaande uit: 2x Engelse strooier (925/000) met florale bewerking en getorste pijnappel (1 ontbreekt) 8x3cm. en 1x gewalste strooier met motief, kegelvormig 800/000, 5...
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Zilveren (835/000) natfruitschep met fraaie bak, voorzien van Oud Hollandse voorstelling, MT: Schoorl Zilver NV Amsterdam/Loenen anno 1961, ca. 76gr., L.: 21,5cm.
Zilveren houder met 6 olijf/zuurprikkers, versierd met roosmotieven, MT: F.W.H. Chavanu Eindhoven, ca. 60gr. 6x10,5cm.
Porseleinen parfumflesje met zilveren behuizing en onedel stopje, flesje voorzien van rozenbeschildering Cond.: G
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R
Fraai zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100gr., 3,5x11x7cm.
Antieke bijbel met zilveren slot, 835/000, MT: Andries Jacob Nobel Schoonhoven, JL: G 1891. Slot in goede staat en bijbel in redelijke staat.
Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G
Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R
Bijzonder Jugendstil zilveren dienblad met geschulpte rand en in de hoeken fraaie bloembewerkingen, geheel staand op 4 floraal versierde pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: o...
Twee roomlepels: 1x strakke zilveren roomlepel met strakke ronde steel met gewikkeld draadzilver, MT: J. Piephuis-Schutten (kleinkeur) 15x3,4cm. en 1x Duitse roomlepel, hoekig model met bewerkte steel...
Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.
Bijzondere Nederlandse tafelset van bewerkt kristal met zilveren doppen in een schuitvorm, bevat zout- en peperstrooiers, mosterdpotje met lepel, olie- en azijnkarafjes, kleinkeur, 246x14cm. (minimale...
Twee flacons met zilveren montuur in bloemmotief Engeland, 925/000, 7-8cm. Cond.: G
Fraai geslepen taartplateau voorzien van zilveren voet (gevulde voet) met brede getorste rand, 925/000, 29x12cm. Cond.: R-G
Antieke zilveren eilepel met fraaie ovale bak en steel met parelrand, MT: C.J. begeer Utrecht anno 1889, 835/000, ca. 38gr. 17x4cm.
Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...
Sterling zilveren jat aan jasseronketting aan beide zijden met bloemmotieven bewerkt, 925/000, ca. 87gr., L.: 27cm. Cond.: G
Kavel divers zilver: 1x Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U, 1x Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, ...
Drie zilveren miniaturen 835/000: 1x plaat met vrouw, kind en wieg 4x4x2cm., 1x steigerend paard, MT: Zaandlandse zilversmederij 3x4,5cm. en 1x ruiter te paard over hindernis, JL: V: 1990, MT: Niekerk...
Twee antieke Hollands zilveren dienlepels met gegraveerde en gecontourneerde steel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Y: 1883, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, samen ca. 90gr., L. 19cm., Cond.:U
Kavel met 3 delen zilver bestaande uit: 1x ovaal Engels bakje met geschulpte rand op sierlijke pootjes 925/000, 7x5cm., 1x rond bakje voorzien van gravure-bewerking op zwaardpootjes ø4,5cm. en 1x scha...
Mooie antieke Hollands zilveren schep met gravure bewerking van bloemen en rolperkament voorzien van geschulpte rand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: X 1882, ca. 76gr. 24x6cm. Cond.: U
Engelse veterhaak met bijbehorende schoenlepel met sterling zilveren heften, rijkelijk bewerkt 925/000, L.: 17cm.
Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.
Twee zilveren vleesvorken met fraai bewerkte randen in de heften, 835/000, "V" gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilv. werken), 19x1,8cm. Cond.: G
Twaalf zilveren lepeltjes in cassette met getorste steel met schild voorzien van gravure, MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist (1906/1919), ca. 82gr. Cond.: G
Hollands zilveren geboortelepel bekroond met melkmeisje en gegraveerde steel. De bak is voorzien van uitgebreide tekstgravure, 835/000 grootkeur, MT: Feenstra Sneek ca. 1850, ca. 50gr. L.: 22cm. Cond....
Kavel zilver: 1x zilveren pillendoosje, Z2 gekeurd (835/000) en 1x sterling zilveren strooier met glazen inzet, 925/000, zilvergewicht ca. 17gr. Cond.: G
Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...
Zilveren (835/000) Empire breinaaldenkoker, geheel geribd. Hartvormig met schuifdop ca. 1820 (Zie Nederlands klein zilver afbeelding 375, blz. 134 3e druk), 25cm.
Zilveren handbril en notenkraker: 1x fraaie zilveren handbril uitklapbaar met blokjes bewerkt handvat en met groot hangeroog, V gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilverwerken) 16x4cm. en 1x ...
Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...
Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. Cond.: R
Parelmoer blaker met zilver vergulde handvaten, kandelaar en zilveren dover (835/000), MT: Wed Elize Hanry de Haas Amsterdam, JL: T 1853, 12x8cm. (gelijmd) Cond.: R-G
Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U
Oude zilveren staaf-rammelaar met fluitje en hangeroog. Fraai model versierd met florale bewerking en parelrand (diverse gebruiksporen), ca. 42gr., 15x5cm. Cond.: R-G
Antiek zilveren loddereindoosje met hartvormig monogram-schild en diverse bandmotieven, 835/000, MT: onduidelijk, ca. 17gr. 3x3,5x2,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren natfruitschep met bloem op de steel en Art Deco zaagwerk in de bak, 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek H. Hooykaas C.V. Schoonhoven, JL: T 1929, ca. 19gr., L.: 13cm. Cond.: G-U
Royale kristallen schaal met geschulpte omranding en zilveren (835/000) beugel voorzien van Biedermeier decor, MT: vermoedelijk P van Harderwijk, H.J. van Harderwijk Utrecht, JL: F 1865, 18x13cm. Cond...
Kavel met 3 zilveren sauslepels 835/000: 1x room/jamlepel, model puntfilet 15cm., 1x sauslepel met parelrand, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: Y 1908, L.: 17cm. en 1x sauslepel met dubbele fil...
Elf Hollands zilveren taartvorkjes met getordeerde steel en gravering, en een suikerschep 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT.: K.van den Meulen, Joure. Totaal gewicht ca. 130 gr., Vorklengte ca. 12cm., Co...
Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.
Zes Hollands zilveren gebaksvorkjes met bewerkte steel met kroon (kleinkeur), ca. 69gr. L.: 11cm.
Djokja zilveren schaaltje, met florale motieven bewerkte rand, 800/000, ca. 110gr., ø 14cm., Cond.:G
Amandelgeslepen boterstolp met zilveren knop, ca. 1860 (minimale chip) 15xø17cm. Cond.: G