Russische zilveren kinderlepel met fraaie gekleurde emaille papegaai op de steel, 916/000, ca. 28gr. L.: 14cm.
Zilveren suikerschep met gevlochten steel, bekroond met een ooievaar en bak met gedreven afbeelding van visvrouw met manden en vissen, Nederland gekeurd, 835/000, ca. 18gr. L.: 13,5cm.
Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.
Miniatuur zilveren man en vrouw op een bank, 835/000, MT: Edelmetaalgieterij Argenter BV Haarlem, jaarletter L: 1995, ca. 23gr. 3x3cm.
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U
Geslepen kristallen zoutvaatje (1,5xø4cm.) met een 835/000 zilveren zoutlepeltje (6cm.) met fraaie steel, bekroond met een molen, MT: Fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930
Plated rechtshandige kinderlepel en plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen en gemerkt "Eickhorn" 10-13cm.
Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken en een slacouvert met plated heften, 17,5-23cm.
Geslepen kristallen vaasje met fraai geslepen bloemen in opengewerkte plated houder met hamerslag 9xø4,5cm.