Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel (defect), 2e gehalte grootkeur, jaarletter V: 1854, MT: Cornelis van gelderen Schoonhoven, ca. 29gr. ø5,5cm.
Antieke Hollands zilveren druivenschaar met oud belastingstempel "J", beging 1900, 835/000, ca. 45 gr., L.14cm., Cond.:U
Twee zilveren gespen, waaronder 1 Engelse: 925/000, MT.: S&B, Jaarletter: Z. Samen ca. 71gr., Br. 9+5.5cm., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met dubbele zilveren sloten 835/000, uit 1818, 9x15x6cm., Cond.:R
Antieke fraaie zilveren zeskantige ronde strooier met florale gravure op voet in biedermeier stijl, MT: J.M. van Kempen, jaarletter W: 1856, 4x13cm. ca. 69gr.
Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U
Kavel van 11 Hollands zilveren taartvorkjes met bijbehorende suikerlepel. Getrommelde steel met glad opstaand uiteinde, 835/0000, MT: van kempen, L.: 11,5cm., totaalgewicht ca. 171gr. Cond.: U
Lot zilveren lepels en een plated Euromast lepel. Zilvergewicht ca. 125 gr., Cond.:G
Twee-delige Zeeuwse zilveren ceintuurgesp met filigrainbewerking, 835/000, ca. 34gr., L., 10cm., Cond.:U