Lot zilver: 3 gespen en een armband. Twee ovale gespen: 835/000 ca. 1850, MT.: Wieger Hupselman, Deventer, 4cm., Grote rechthoekige gesp: 2e gehalte, Grootkeur, MT.: van der Ree, Schoonhoven, Jaarlett...
Geslepen kristallen zoutvat met geschulpte rand en amandelslijpsel op hoge zilveren (835/000) poot met knoop geplaatst op houten basement. MT; C.E. held Amsterdam ca. 1870, 11,5xø8,5cm.
Kristallen odeurflesje met Hollands gouden dop en kraag 585/000, in etui H. 10cm., Cond.:G
Geslepen kristallen dekselcoupe(17xø13cm.) met amandelslijpsel en geschulpte rand op ronde (835/000) zilveren voet met parelrand, MT: J.A.P. Beyer Amsterdam/Bergen op Zoom 1901-1903.
Antiek Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en gegoten cherubijn-steel. 835/000 Grootkeur, jaarletter Q: 1900, MT: J.H. Roelfsema - Winsum ca. 36gr., L.: 11cm. Cond.: G
Driehoekige karaf gevat in opengewerkt zilveren omhulsel van kleine bladmotieven. Op glazen bodem: A660 13 UCB Buitenlandse makelij: 2e gehalte 24xø12cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.
Zilveren empire pillendoos met lijnbewerking en schild met gravure, 835/000, MT: Abraham Kruijt, jaarletter B: 1836
Kavel zilveren lepeltjes, model puntfilet: 12x theelepels (11cm.) en 6x borrellepels , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925-1961), ca. 187gr. Cond.: U
Kristallen glas met zilveren (925/000) voet, MT: Bos en Zn. BV Amsterdam, jaarletter F: 1990, 8x10cm. Glas bevat tevens 3 lepels, 2 roomlepels en een suikerlepel (allen gerepareerd) 835/000, 10-11cm.
Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.
Hollands zilveren Art Deco bonbonschaaltje, MT: Kempen en Zonen Fa. J.M. van Voorschoten, jaarletter D: 1913, 11x4cm. ca. 75gr.
Ebbenhouten wandelstok met zilveren knop en montuur, versierd met acanthusbladeren en bijen-motieven 95cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met knipsluiting aan jasseronketting met bewerkte voorzijde, 835/000 (grootkeur), MT: onleesbaar, ca. 128gr. 14cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, 2 strikmotieven handgreepjes, op vier pootjes. 835/000 Grootkeur, MT.: onbekend, ca. 74gr., ca. 13x9x4.5cm., Cond.:G
Kavel van vier delen zilver: 2x sierlijke fijne vaasjes met parelrand 800/000, 9cm., 1x kleine kandelaar met bladmotief 835/000, 3,7cm. en 1x strakke brede kandelaar Wilkens 800/000, 5cm.
Twee zilveren pillendoosjes, beiden met los deksel 800/000: 1x rond sierlijk doosje voorzien van bewerking ø3cm. en 1x ovaal doosje met soortgelijke bewerking 3,5x2,5x1,8cm.
Ronde plated bijouxteriedoos, gemerkt WMF met gedreven guirlandes en fraai vrouwenportret op het deksel, stoffen binnenzijde 5,5x8,5cm.
Drie schaaltjes met zilver: 2x kristallen waaiervormige schaaltjes (ø10cm. en ø8,5cm.) op zilveren voet en 1x zilveren zoutvaatje (ø4,5cm.) met blauwglazen inzetbakje en parelmoer lepeltje. Kleine chi...
Jugendstil slacouvert in cassette met bijbehorende vleesvorkjes 800/000 met zilveren heften en vergulde bakken. Van juwelier Schumacher uit Krefeld L.: 20cm.
Opengewerkte schep (27cm.) met gegraveerde bak en zilveren handvat 800/000 in etui en twee vleesvorken (20cm.) met zilveren heften. heften zijn versierd met rococo motieven 800/000 in etui Cond.: G
Geslepen kristallen coupe (11xø14cm.) met kruis- en amandelslijpsel op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand, MT: P.J. Bierenbrootspot & J.P. v/d Starre Amsterdam ca. 1920.
Engels (London) zilveren brede fotolijst (velours achterzijde) met grof bewerkte rand en rond schild aan de bovenzijde, jaarletter N: 1987, 13x18x2cm.
Kavel met divers plated bestek waaronder: 12 dessertlepels van Christofle en 12 messen, 12 vorken en 12 dessertmessen van Christofle in cassette.