Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd
Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U
Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818
Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.
Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd
Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd
Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.
Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G
Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.