Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.
Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U
Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand, 835/000, grootkeur, jaarletter: N: 1897, ø 25cm., kleine chip aan rand