Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...
Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.
Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...
Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G
Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G
Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U
Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U
Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U
Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...
Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.
Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...
Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870
Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...
Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G
Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.
Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U
Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U
Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...