Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U
Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...
Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U
Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U
Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...