This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Bijbel, zilv. slot
Result: 70 EUR

Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G

Bijbel, gouden slot
Result: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

Zilveren lampevoet
Starting price 180 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U

6 Zilveren lepeltjes
Result: 30 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U

12 Zilv. vorken en lepels
Result: 120 EUR

Twaalf Hollands zilveren 835/000 theelepels met bijbehorende taartvorkjes met sneeuwklokjesmotief bekroond. MT.:onbekend, totaal ca. 230gr., L.11cm., Cond.:U

Zilveren tafelstuk
Result: 150 EUR

Mooi antiek zilveren tafelstuk rustend op vier acanthusbladpootjes. De buitenkant is gegraveerd in meandermotief. Mooi opgewerkte handgreep met lothuskelkmotief, 813/000, MT.: AK, ca. 259gr., B.20xH 2...

Zilv. snuifdoosje Engels
Result: 75 EUR

Klein Engels sterling zilveren snuifdoosje met opengewerkt scharnierend verguld binnendekseltje. De buitenkant is geheel met de hand gegraveerd. Ca. 8gr., 2.2x2.x1cm., Cond.:U

3 Zilv. kandelaren
Result: 90 EUR

Drie zilveren tafelkandelaars met gevulde voeten, 835/000, Diverse modellen. H. 5, 13 en 15cm., Cond.:R

Knopenhaak
Starting price 70 EUR

Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U

Zilv. theezeefje op bakje
Starting price 90 EUR

Hollands zilveren bakje, gelobd model op voet, 835/000. Jaarletter: Y: 1933, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem/Amsterdam, ca. 45 gr. H. 3.5xø6cm., en een Hollands zilveren theezeef, 2e gehalte g...

Makkums schaaltje, zilv. beugel
Starting price 50 EUR

Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Result: 80 EUR

Zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000, Jaarletter: U 1979, MT.: J.van Niekerk, Schoonhoven, ca. 37 gr., 5x5x2cm., Cond.:U

Kristallen kelkglas
Starting price 70 EUR

Fraai geslepen en geëtst antiek kristallen kelkglas op 19e eeuws zilveren voet met fraaie gedreven florale afbeeldingen 835/000, 15xø6/7cm.

Zilveren snuifdoosje
Starting price 110 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 snuifdoosje. Grootkeur, Jaarletter: R 1876, MT.: onleesbaar, ca. 23gr., 3x3x5cm., Cond.:U

Zilveren snuifdoosje
Starting price 125 EUR

Hollands zilveren lodereindoosje, 835/000, Grootkeur, jaarletter: K 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 37gr., 4x2.5x4.5cm., Cond.:U

Zilv. snuifdoosje
Result: 140 EUR

Ovaal zilveren snuifdoosje, 800/000 met fraai bijzonder gedreven deksel van een grote hond aan een touw met 7 spelende putti's en de opstaande rand met florale versieringen, binnenzijde is verguld, On...

12 Zilv. lepels
Result: 50 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels, 835/000, bekroond met pyramide. Jaarletter: P 1950, MT.: J.M.Visser, Steenwijk, ca. 90gr., L.11cm., Cond.:U

19 Zilveren lepeltjes
Result: 45 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Zilveren hengselmand
Starting price 850 EUR

Engels sterling zilveren 925/000 schuitmodel hengselmand op voet. Rand en voet ajourgezaagd. ca. 660gr. m30x21x11cm., Cond.:U

2 Zilv. zoutvaatjes
Result: 70 EUR

Stel sterling 925/000 zilveren zoutvaatjes met opengewerkte rand met florale motieven, op vier pootjes en blauw glazen binnenbakjes. Nederlands keur, ø5 cm., zilvergewicht ca. 28gr.

9 Zilveren lepels
Starting price 50 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

Kristallen dessertcoupe
Result: 90 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand, ø 15 cm op ronde zilveren, 835/000, voet met parelrand. ø 7 cm. Hoogte 13 cm. MT: J.Hogendoorn, Amsterdam ca 1885

Plated warmhoudpan
Result: 30 EUR

Antieke zware plated warmhoudpan, Elkington en Co 38x22x14cm.

Zilveren lodereindoosje
Starting price 175 EUR

Antiek Hollands zilveren 925/000 lodereindoosje aan jasseronkettinkje, tapstoelopend model, rondom bewerkt. Met monogramschildje. Grootkeur. MT.: onleesbaar Jaarletter: S 1852, ca. 19gr., Coind.:U ...

3 Delen zilver
Result: 60 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren servetband met handgegraveerde motieven, 835/000 MT.: C.F.Wewer Schoonhoven, en eeen Hollands zilveren onderzetter 835/000 met een ajourgezaagde rand Jaarletter: M : 1922...

Kristallen opaline coupe
Result: 70 EUR

Geslepen kristallen opaline coupe met olijf- en sterslijpsel met omgeslagen rand, ø 17 cm, op ronde zilveren, 835/000 voet met biedermeier graveringen. ø8 cm. Hoogte 10 cm. MT onduidelijk, ca 1860 Ne...

Zilveren trekpotje
Starting price 325 EUR

Mooi sterling 925/000 zilveren trekpotje met scharnierende deksel waarop pijnappel, 925/000 Fijne torsrand op voet, ca. 332gr., H.14cm., Cond.:U

2 Zilveren briefopeners
Starting price 50 EUR

Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U

Kristallen sigarenbeker
Result: 70 EUR

Geslepen en geëtste kristallen sigarenbeker in de vorm van de hoorn des overvloeds. Geplaatst op een zilveren 835/000 voet met parelrand. ø 6 cm. Het geheel staat op een zwart houten basement met 3 i...

Zilveren dekseldoos
Result: 130 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos, rondom bewerkt met accanthus- en bloemmotieven, op deksel voorstelling: Napoleon met zijn zoon. Jaarletter: I : 1918, MT.: Schoonhovense zilverfabriek Hoo...

Parfumflesje
Result: 500 EUR

Russisch zilveren geëmailleerde parfumfles met twee amethisten in schroefdop, 84 Zolotniks= 875/000. H. 7.5cm., Cond.:U

Zilveren 3-delig serviesje
Starting price 1.900 EUR

Bijzonder mooi groot statig drie-delig zilveren 835/000 servies op voet, met houten grepen. ca. 1890 gr. incl. grepen, schenkkan B.30cm., H.33 cm., Cond.:U

Zilv. beugel + tasje
Result: 90 EUR

Antieke zilveren beugel aan jasseronketting voorzien van fluwelen tasje. MT.: onleesbaar, Jaarletter: R 1851, Beugelbreedt 10cm., Cond.U,

8 Delen djokja zilver
Result: 15 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

Plated visschotel, klein
Starting price 50 EUR

Oude bewerkte plated vis-opdienschotel met bewerkte omranding 30x40cm. Cond.: G

Plated visschotel
Starting price 60 EUR

Mooie grote palted bewerkte vis-opdienschotel 20e eeuw 44x34cm. Cond.: G

Divers plated
Result: 20 EUR

Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G

Zilveren theezeef + bakje
Result: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 theezeef op bijbehorend lekbakje op drie pootjes versierd met palmet. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, begin 1900, ca. 87 gr., H.5.5x ø 6 cm., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Result: 20 EUR

Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U

4 Delig kapstel
Result: 90 EUR

Vierdelig zilveren kapset in bijbehorend luxe etui, 925/000, Jaarletter: J: 1962, MT.: v.JKempen en Begeer bv, Zeist. Cond.:U

WMF, 12 lepels + duimlepel
Result: 40 EUR

Uitgebreide WMF set bestaande uit 12 theelepeltjes, een suikerschep en theeduimpje in etui. Cond.:U

Zilveren pijpfoudraal
Starting price 300 EUR

Fraai en zeldzaam antiek zilveren 835/000 pijpfoedraal met een lange pijpragger, aan jasseronketting, met inscriptie aan voorzijde van de kop, onbekende MT., ca. 1850, L. 14cm. ca. 39gr.

Zilv. mosterdpotje + zoutbakje
Result: 90 EUR

Antiek zilveren mosterdpotje met bijbehorend lepeltje, en zoutbakje op pootjes, beide met blauw glazen inzetbakje, 835/000, ca. 78gr. zilver, Mosterdpotje H.9.5cm. zoutbakje ca. 9.4 gr.zilver ø4.5 cm,...

Langwerpig dienblaadje
Starting price 500 EUR

Uitheems zilveren rechthoekig dienblad met gladde bodem en geciseleerde rand met florale motieven, 800/000, ca. 760gr., 40x20cm., Cond.:U

2 Theesets, 3-delig
Starting price 500 EUR

Twee driedelige Djokja zilveren theesets met rondom floraal drijfwerk, 800/000, ø8cm., H,. 14cm., ca. 700gr. Cond.:U

Zilveren beugel
Result: 60 EUR

Oude Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting, rijkelijk versierd met cherubijntjes, 835/000, Grootkeur.Jaarletter: Q, 1926, ca. 100 gr., beugelbreedte 13cm., Cond.:U

3 Schaaltjes + bakje
Starting price 300 EUR

Drie Djokja zilveren hengselschaaltjes en een bakje, voorzien van rijkelijk bewerkte florale motieven. 800/000, Totaal ca. 420 gr., Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Starting price 200 EUR

Zilveren geheel geribbelde tabaksdoos, 835/8000, op vier bolpootjes. MT.: Adrianus Kooiman, Schoonhoven ca. 1823, 12x7x3cm., ca. 1894gr.

Blauwglazen bloemenvaas
Starting price 80 EUR

Blauw glazen bloemenvaas met opengewerkte florale zilveren monturen (silver overlay) H. 14xø12 cm., voet ø8cm.

Plated theepot
Starting price 50 EUR

Plated 19e eeuwse koffiepot in barokstijl 19x23x15cm. Cond.: R-G

2 Zilveren doosjes
Starting price 90 EUR

Twee zilveren pillendoosjes: een met roosmotiefdeksel, rechthoekig en een heeft aan de boven-en onderzijde een deksel waarin zeilboot-en molenmotief en dubbele vakverdeling, samen ca. 39gr., 4x2.5cm.,...

Zilveren sigarendoos
Result: 60 EUR

Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond zilver goed, schuif behoeft reparatie.

Zilveren beugel
Result: 80 EUR

Hollands zilveren tasbeugel 835/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1922, Beugelbreedte 15.5cm., ca. 112gr., Cond.:U

Pijpewroeter
Starting price 130 EUR

Bijzondere pijpewroeter van parelmoer met zilver omwikkeld , stopper en een zilveren punt, 835/000 MT.: J.Haas, Amsterdam ca. 1815, L. 9cm.

Zilveren thorapointer
Starting price 200 EUR

Oude Uitheemse jat (thorapointer), hout en zilver, bezet met halfedelstenen.L. 37cm., Cond.:U

Zilveren briefopener, liniaal
Result: 70 EUR

Sterling zilveren briefopener, 925/000. Heft en insteekhuls vormen samen een lineaal van 22cm., Z1 keur, Cond.:U

Zilv. kokertje met pijpje
Starting price 100 EUR

Engels zilveren kokertje met scharnierend dekseltje, ovaal trapeziumvormig model, waarin een barnsteen pijpje. Pijpje is voorzien van een 6 krt. gouden mondstuk en rand. gewicht koker ca. 15gr. H.: 5,...

Blauwglazen bloempot
Starting price 150 EUR

Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.

Kalebas flacon
Result: 125 EUR

Kalebasflacon met zilveren monturen en dop, versierd met halfedelstenen.L.19cm., Cond.:U

6 Lepels + 4 vorken zilver
Result: 50 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U

Zilveren etagere
Result: 475 EUR

Fraaie grote bewerkte zilveren jardieniere zonder sachotels, rustend op vier leeuwenpoten 835/000, H.45cm., ca. 573gr., Cond.:G

Zilv. lepels in doosje
Result: 45 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep en theeduimpje in kist. Diverse MT., waaronder C.de Langen, Schoonhoven, Jaarletter N 1923, totaal ca. 19 gr.

Zilv. tabaksdoos
Starting price 160 EUR

Uiteems zilveren dekseldoos, bezet met diverse halfedelstenen, waaronder carneool en turkoois. 9.5x6.5x3cm., Cond.:U

Zilv. loddereindoosje
Result: 80 EUR

Zilveren loddereindoosje 835/000, fraai gedreven en gegraveerd. MT.: J.H.v/d Meulen, Joure, 1980, 4x3x4cm., ca. 26gr.

Zilveren brandewijnkom
Starting price 325 EUR

Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U

2 Zilveren vorkjes
Result: 60 EUR

Twee Hollands zilveren vorkjes 835/000, met streepagaten heften. MT.: WC, Jaarletter: N 1872, L.16.5cm., Cond.:U

12 Taartvorkjes
Starting price 120 EUR

Twaalf zilveren taartvorkjes, 835/000, met fraai bewerkte stelen aan voor-en achterkant. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, 1880, ca. 134gr.

Zilveren visschep
Result: 130 EUR

Antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000, Jaarletter: V 1880,m MT.: D.P.Kooi, Kollum, L. 27cm., Cond.:U

Zilv. presenteerschaal op voet
Starting price 450 EUR

Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U

Zilv. loddereindoosje
Starting price 150 EUR

Zilveren acht-kantig loddereindoosje,835/000, met gedreven opgehoogd deksel en voorzien van florale graveringen, MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden ca. 1855, 4x3x5cm., ca. 24gr.

3 Zilveren lepels
Result: 25 EUR

Drie Hollands zilveren, 835/000, lepels. Twee roomlepels en een jamlepel. Totaal ca 62 gr. Cond U

Joodse tol
Result: 50 EUR

Joodse vierkante dubbel pyramide-vormige tol bewerkt met zilver. 3x3x8cm., Cond.:U

Zilv. spiegelei-schep
Starting price 100 EUR

Zilveren spiegel-ei schep, 835/000, steel medt parelrand. MT.: J.M.van Kempen en Zn, Voorschoten, 1915, L.23xø 10cm., ca. 107gr.

2 Delen zilver
Starting price 80 EUR

Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U

6 Gebaksvorkjes
Starting price 90 EUR

Zes zilveren Art-deco taartvorkjes, 835/000, steel met groef, verder geheel glad. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, ca. 100gr.

Zilv. thorapointer
Result: 180 EUR

Agaten thorapointer bewerkt met zilveren monturen waarin turkooises.L. 16cm., Cond.:U

Zilv. mergboor, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U

Zilv. tasbeugel
Result: 180 EUR

Zilveren tasbeugel met fluwelen tasje en draagriem, 800/000. Beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U

Kristallen karaf
Starting price 70 EUR

Fraai geslepen kristallen karaf met geslepen ster op de bodem, voorzien van stop en zilveren, 835/000, montuur. MT M.A.M. van den Bersselaar, Udenhout. Ca 1970. Hoogte 34 cm

Zilveren schaaltje, wapen
Starting price 80 EUR

Duits gelobd zilveren presenteerschaaltje met klein handgreepje en rijkelijk gedreven wapenschild, 800/000, ca. 63gr., 11.5x13cm., Cond.:U

Pelgrimsfles
Starting price 175 EUR

Pelgrimfles op voet met rondom zilveren appliques en dop.H. 18cm.

Kleine pelgrimsfles
Starting price 90 EUR

Klein pelgrimsflesje in zilveren montuur, aan beide zijden groene vlakken. H.11cm., Cond.:U

2 Bijbels, zilveren sloten
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...

Holl. zilv. theeschepje
Starting price 25 EUR

Hollands zilveren theeschepje, jaarletter Q: 1875, 835/0000, ca. 9,5gr. Cond.: U

Kristallen bloemenvaas
Starting price 60 EUR

Fraai geslepen en geëtste dikwandige kristallen bloemenvaas, ø 13 cm, met kleine beschadiging aan de rand. Het geheel staat op een zilveren 835/000 voet, ø 9 cm. Hoogte 29 cm. MT M.A.M. van den Bersse...

Zilveren kandelaar
Result: 325 EUR

Engels sterling zilveren 925/000 kandelaar met rijkelijk bewerkte voet en kroon, Korintische zuil. H. 17cm., voet 8.5x8.5cm., Cond.:U

Schip miniatuur
Result: 60 EUR

Hollands zilveren miniatuur botter (zeilschip) 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, ca. 22gr., 6x6.5cm., Cond.:U

Zilveren brillendoos
Starting price 90 EUR

Zilveren brillendoos, 835/000, fraai gegraveerd en binnenzijde bekleed met blauw fluweel. 13x5cm.

Plated servies
Starting price 140 EUR

Zware plated 5-delige koffieservies 20e eeuw, bestaande uit tablet, koffiekan (niet compatibel), suikerpot, mokkakan en melkkan 27x52x32cm. Cond.: G

Zilveren vaasje
Starting price 30 EUR

Antiek Hollands zilveren orchidee-vaasje 835/000, ca. 13gr. H.: 10cm. Cond.: U

Kristallen bloemenvaas
Starting price 60 EUR

Fraai geslepen kristallen bloemenvaas met geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren, 800/000, bovenrand. 12x16cm

Peper & Zout stel
Result: 50 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, peper- en zoutstrooiers, met afschroefbare dop en glazen binnenwerk. Hoogte 13 cm. Cond R

Zilveren doos
Starting price 150 EUR

Djokja zilveren 800/000 presenteerdoos op vier rechthoekige pootjes, met scharnierende deksel, 10x9x4cm., Cond.:U

Kom met bloemen
Starting price 180 EUR

Mooie Djokja zilveren kom met opengewerkte bloemenrand op drie bolpoten, 800/000, ø 19.5cm., H. 7cm., Cond.:U

5 Zilveren kommen
Starting price 325 EUR

Vijf Djokja zilveren kommen rondom geciseleerd en gladde gefelste rand. 4.35xø12cm., ca. 515gr., Cond.:U

Zilveren strooilepel
Result: 50 EUR

Hollands zilveren strooilepel, jaarletter V: 1855, MT: van Gelderen Schoonhoven, 835/000, ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U