Fraai geslepen en geëtst antiek kristallen kelkglas op 19e eeuws zilveren voet met fraaie gedreven florale afbeeldingen 835/000, 15xø6/7cm.
Antiek Hollands zilveren 835/000 snuifdoosje. Grootkeur, Jaarletter: R 1876, MT.: onleesbaar, ca. 23gr., 3x3x5cm., Cond.:U
Hollands zilveren lodereindoosje, 835/000, Grootkeur, jaarletter: K 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 37gr., 4x2.5x4.5cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren 925/000 schuitmodel hengselmand op voet. Rand en voet ajourgezaagd. ca. 660gr. m30x21x11cm., Cond.:U
Mooi sterling 925/000 zilveren trekpotje met scharnierende deksel waarop pijnappel, 925/000 Fijne torsrand op voet, ca. 332gr., H.14cm., Cond.:U
Bijzonder mooi groot statig drie-delig zilveren 835/000 servies op voet, met houten grepen. ca. 1890 gr. incl. grepen, schenkkan B.30cm., H.33 cm., Cond.:U
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Oude bewerkte plated vis-opdienschotel met bewerkte omranding 30x40cm. Cond.: G
Mooie grote palted bewerkte vis-opdienschotel 20e eeuw 44x34cm. Cond.: G
Uitheems zilveren rechthoekig dienblad met gladde bodem en geciseleerde rand met florale motieven, 800/000, ca. 760gr., 40x20cm., Cond.:U
Twee driedelige Djokja zilveren theesets met rondom floraal drijfwerk, 800/000, ø8cm., H,. 14cm., ca. 700gr. Cond.:U
Oude Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting, rijkelijk versierd met cherubijntjes, 835/000, Grootkeur.Jaarletter: Q, 1926, ca. 100 gr., beugelbreedte 13cm., Cond.:U
Drie Djokja zilveren hengselschaaltjes en een bakje, voorzien van rijkelijk bewerkte florale motieven. 800/000, Totaal ca. 420 gr., Cond.:U
Zilveren geheel geribbelde tabaksdoos, 835/8000, op vier bolpootjes. MT.: Adrianus Kooiman, Schoonhoven ca. 1823, 12x7x3cm., ca. 1894gr.
Plated 19e eeuwse koffiepot in barokstijl 19x23x15cm. Cond.: R-G
Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond zilver goed, schuif behoeft reparatie.
Bijzondere pijpewroeter van parelmoer met zilver omwikkeld , stopper en een zilveren punt, 835/000 MT.: J.Haas, Amsterdam ca. 1815, L. 9cm.
Oude Uitheemse jat (thorapointer), hout en zilver, bezet met halfedelstenen.L. 37cm., Cond.:U
Sterling zilveren briefopener, 925/000. Heft en insteekhuls vormen samen een lineaal van 22cm., Z1 keur, Cond.:U
Uiteems zilveren dekseldoos, bezet met diverse halfedelstenen, waaronder carneool en turkoois. 9.5x6.5x3cm., Cond.:U
Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren vorkjes 835/000, met streepagaten heften. MT.: WC, Jaarletter: N 1872, L.16.5cm., Cond.:U
Twaalf zilveren taartvorkjes, 835/000, met fraai bewerkte stelen aan voor-en achterkant. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, 1880, ca. 134gr.
Zilveren acht-kantig loddereindoosje,835/000, met gedreven opgehoogd deksel en voorzien van florale graveringen, MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden ca. 1855, 4x3x5cm., ca. 24gr.
Zilveren spiegel-ei schep, 835/000, steel medt parelrand. MT.: J.M.van Kempen en Zn, Voorschoten, 1915, L.23xø 10cm., ca. 107gr.
Zes zilveren Art-deco taartvorkjes, 835/000, steel met groef, verder geheel glad. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, ca. 100gr.
Fraai geslepen kristallen karaf met geslepen ster op de bodem, voorzien van stop en zilveren, 835/000, montuur. MT M.A.M. van den Bersselaar, Udenhout. Ca 1970. Hoogte 34 cm
Pelgrimfles op voet met rondom zilveren appliques en dop.H. 18cm.
Klein pelgrimsflesje in zilveren montuur, aan beide zijden groene vlakken. H.11cm., Cond.:U
Hollands zilveren theeschepje, jaarletter Q: 1875, 835/0000, ca. 9,5gr. Cond.: U
Zilveren brillendoos, 835/000, fraai gegraveerd en binnenzijde bekleed met blauw fluweel. 13x5cm.
Zware plated 5-delige koffieservies 20e eeuw, bestaande uit tablet, koffiekan (niet compatibel), suikerpot, mokkakan en melkkan 27x52x32cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren orchidee-vaasje 835/000, ca. 13gr. H.: 10cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen bloemenvaas met geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren, 800/000, bovenrand. 12x16cm
Djokja zilveren 800/000 presenteerdoos op vier rechthoekige pootjes, met scharnierende deksel, 10x9x4cm., Cond.:U
Mooie Djokja zilveren kom met opengewerkte bloemenrand op drie bolpoten, 800/000, ø 19.5cm., H. 7cm., Cond.:U
Vijf Djokja zilveren kommen rondom geciseleerd en gladde gefelste rand. 4.35xø12cm., ca. 515gr., Cond.:U