Kristallen stolpje met Hollands zilveren knop met parelrand afgewerkt 835/000, H.12xø10cm., Cond.:U
Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G
Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G
Jugendstil beschilderde glazen bolfles met bloemendecor, deels 2-dimensionaal opgewerkt en gouddecor ca. 1900. In goede originele staat 40xø27cm.
Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø23cm. Cond.: G 1 bord met chip.
Negen kleine dessertborden Lalique Frankrijk 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø16cm. Cond.: G
Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen tafelaansteker in goede originele staat 8xø7cm. Cond.: G
Prachtig gebrandschilderd glas-in-lood venster, Plechelmus kerk? met figuren en putti, 1887-1995 Twentse matth passi 59x41cm. Cond.: G
Kristallen robijnrode likeurset (7-delig) ca. 1890; karaf en 6 glazen, gegraveerd met rocailles. 1 Glas chip van de voet af, verder goed 11-22cm. Cond.: G
Twee delen antiek blauw geslepen kristal; 1x dekseldoos en 1x suikerstrooier (chips binnenrand) 12-16cm.
Oude Lalique glazen asbak met driemaster afgebeeld, 2 minimale chips 3xø17cm. Cond.: R
Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G
Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G
Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.
Kavels divers antiek kristal (waaierkristal). 21 Delen o.a; 2 schalen, 4 onderzetters, 12 messenleggers en 3 vaasjes, minimale chips Cond.: R-G
Oude glazen vaas met tin (belijmd) 1e helft 20e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Bijzondere zesdelige menageset met diamantslijpsel. Bestaande uit zout- en peperstrooier, mosterdpotje en stel olie- en azijnkarafjes met stop. Het geheel in een glazenhouder in de vorm van een auto. ...
Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G
Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.
Kavel diverse karaffen (6x) 20e eeuw, 1 zonder stop. Geslepen of gegraveerd 20-38cm. Cond.: R-G
Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G
Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.
Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G
Drie delen opaline glas ca. 1870; 2x handbeschilderde vaasjes met bloemendecor (1 rand gelijmd) 11xø6cm. en 1x sierschotel met portret (2 chips) 3xø19,5cm. Cond.: R
Aparte oude glazen karaf 1e helft 20e eeuw, gemaakt van transparant/wit/blauw en zwart glas, in goede staat 22xø13cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen langwerpige glazen schaal 60-er jaren bruin/geel 11x36x18cm. Cond.: G
Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x grote bewerkte schaal op hoge voet 25xø32cm. en 1x tafelschaal op hoge voet met gouddecor 26xø17cm. Cond.: G
Drie delen Swarovski kristallen figuren; 2x pandaberen en 1x kip 3-4,5cm. Cond.: G
Drie delen swarovski kristal; 1x dekseldoos, 1x make up doos en 1x hanger 8-11cm. Cond.: G
Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G
Twee delen Swarovski kristal; 1x SCS met zwaan facetgeslepen en 1x slakkenhuis 3,5-4cm. Cond.: G
Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G
Drie-delig Royal Leerdam drinkset in zeer goede staat 7,5x21cm. Cond.: G
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede originele staat 11cm.
Kleine Duitse glazen pul met tinnen deksel en witglazen voorstelling van jongen met tak ca. 1880, 11x8xø6cm.
Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.
Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Antiek 6-delig ruitkristallen tafelset met tablet (chip af), zout-, peper-, mosterdpotje en olie & azijnstel. 26x13x6cm. Cond.: G
Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.
Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R
Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.
Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Vijf glazen/kristallen karaffen, bewerkt 20e eeuw 23-29cm. Cond.: G
Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G
Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R
Twee grote opaline glazen vazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor. Mooie kwaliteit en in goede staat 33cm.
Twee groen-glazen karaffen ca. 1900 met handbeschilderd decor, voorstellend een vogelnest met bloemen. In goede originele staat 28cm.
Kavel van veertien kristallen glazen + karaf o.a; champagne, likeur (minimale chips mogelijk) 9x26cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G
Kristallen 7-delige set (gebakset met sevethouder) met facetgeslepen stermotief 20e eeuw. Diverse delen beschadigd 14-24cm.
Prachtige karafset met 6 glazen ca. 1900. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.
Glazen stolp met amandelslijpsel, chips schotel en rand 25x23cm. Cond.: R
Wit matglazen 19e eeuwse bowlpot met originele lepel en onderschotel. Minimale chips aan onderschotel, verder goed 23xø21cm.
Drie oude mondgeblazen glazen olifanten glazen/ soepkommen, 20e eeuw, 1x oor beschadigd, 1x oor eraf (maar erbij), 1x goed 12x17x11cm.
Twee oude kristallen karaffen; 1x cassiskleur, facetgeslepen (Cond.: G) en 1x amandelgeslepen (gelijmd) 20cm. Cond.: M-G
Oude glazen mondgeblazen vaas en schaal ca. 1960, Murano?. 37xø13cm. en 7xø21cm. Cond.: G
Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Acht delen miniatuur kristal; 1x kannetje met twee kopjes, 1x vogeltje (chip), 4x kristallen facetgeslepen bollen (chip) 1-4cm. Cond.: R-G
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Zes Biedermeier kristallen schaaltjes met geschulpte rand ca. 1860, minimale chips 15x11x2cm. Cond.: R-G
Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G
Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G
Persglazen ABC schaal rondom bewerkt, Joop Reparon 2e helft 20e eeuw ø27,7cm. Cond.: G
Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G
Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.
Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G