Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U
Zilveren, 835/000, grote gebogen tafelschuier van merk Christofle. Op de bovenkant zit een medaillon. Lengte 36 cm. Cond U
Antieke kristallen kaasstolp met etswerk en meanderslijpsel, voorzien van zilveren, 835/000, knop. Compleet met onderschotel., MT: J.M.van Kempen en Zn, Voorschoten ca. 1870, 17xø20cm.
Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U
Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond. behoeft reparatie.
Jat met zilveren, 835/000, applicaties, waarin diverse turkoois-edelstenen, aan een draagkettinkje. Lengte 16 cm. Cond U
Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U
Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U
Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U
Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U