Drie zilveren miniaturen, 835/000, een weegschaal, 3,5x2cm, een haardstel, 4x9cm, en een stoof versierd met gravues, MT.:Loorn de Jong, Schoonhoven, 1967-1982, ø 3,7x3,7 cm. Totaal ca 38 gr.
Zilveren kurkentrekker, 925/000, met putti. 9x4 cm. In goede staat.
Antiek kristallen glas met cartouche voorzien van zilveren voet met krul- en bloembewerking. 835/000. Glas voorzien van gravure: van Borger 1863 en souvenir aan C.Corver. ø10x19 cm. In goede staat
Zilveren tafelbel, 925/000, versierd met een parelrand en voorzien van een handgreep in de vorm van een gestilleerd rendier met rode neus. 5x10 cm. ca 90 gr. In goede staat
Antieke 925/000 zilveren sauskom met schenktuit en oorgreep, staand op drie pootjes MT.: George Nathan & Ridley Hayes, Chester, 1906 ca 148gr. 18x11x5,5cm.
Zilveren miniatuur, 835/000, De gouden koets, met zes paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 15x3x4,5cm. ca 82 gr. In goede staat.
Zilveren eierlepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand en met een geschulpte opengezaagde binnenbak. MT. Van Kempen, Voorschoten jl.: s;1877. ca 64 gr. Lengte 20 cm. In goede staat.
Vier zilveren kandelaars, twee tafelkandelaars met ronde voet met filetrand, 925/000, en twee kandelaars met een negenkantige voet en een een bloemvormige kaarsenhouder, 830/000. 9x8cm en 6,5x6 cm.
Lot met 12 zilveren theelepels met een roos als steel. 800/000. Theelepels met puntig gevormde bak en een steel bestaande uit een roos. lengte 12 cm. ca 150 gr. In goede staat
Joods zilveren kelkje, 800/000, op ronde geprofileerde voet. Voorzien van vergulde binnenzijde. Duitsland, Kaeser & Uhlmann, Schwäbisch Gmünd, 1925-1934. ø7x11 cm. ca 85 gr. In goede staat