Zilveren 835/000 bonbonschaal met florale opengewerkte rand. Mt. H.H.Hooykaas Schoonhoven, keurkamer Amsterdam, jl.: F:1940, ca 130gr. 19,5x13,5cm. In goede staat
Zilveren lepelvaasje met zeven borrellepeltjes, 835/000. Geciseleerd lepelvaasje met krulmotief met vogels en Oud-Hollandse voorstellingen. Op een opengwerkte voet en rand, met ovaal motief en parelra...
Zilveren geldbuidel gemaakt uit gehaakt zilverdraad met 4 verstevigende staven zilver en een koord als sluiting. ca 11x15 cm. ca 104 gr.
Lot bestaande uit een zilveren kinderbeker, 800/000 voorzien van gravure, een verzilverd plaatje en een maatbekertje.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een schilder met schildersezel, 5x3x3,5cm en een man met een ton op een kar, 5x2,5x3,5cm. Totaal ca 37 gr.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Zes tafelmessen met zilveren gecontourneerde steel met dubbele filetrand, met stalen lemmet. De heften zijn gevuld. lengte 21 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, theepot met stoof, Grootte ø3,5x8 cm totaal ca 37 gr. In goede staat
Fraaie zilveren opdienlepel, Deens > 826/000. Grote opdienlepel met grote ovale bak met brede strakke rand, de steel is voorzien van een strak gevormd cartouche en het uiteinde heeft een lofje. MT.: ...
Zes zilveren fruitmesjes en vorkjes, 800/000. Gecontourneerde heften met gelobte bewerking met verzilverde en vergulde inzetvorken en lemmets. Deels afgesleten vergulding. Lengte 15 cm. In goede staat...
Cassette met daarin een zilveren kinderbord en lepel en imitatie-ivoren bak. Frans 950/000. ø 15 lengte lepel 16 cm. In goede conditie.
Fraaie zilveren strooilepel, Frans 950/000. Strooilepel met gecontourneerde bak, mooi opengewerkt met floraal motief. Voorzien van ronde steel met kam, aan de achterzijde versierd met een opgesoldeerd...
Twee zilveren miniaturen, een comfoor op pootjes, 835/000, 7x4x3,5cm en een stoel, 925/000, voorzien van gravure:'De Jong Meubelen. 3x3x5cm Totaal ca 43 gr.
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Lot met diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit vleesserveerbestek met puntfilet, lepel en vork model parel, voorzien van gravure, serveerschep, botermesje theelepeltje en een gebroken le...
Twee miniaturen van rietvlechters, 835/000, een rietvlechter van manden en een rietvlechter van stoelen, MT.: Stout Rotterdam, jl.: R:1977 Grootte 5x3,5x3cm totaal ca 48 gr.
Twee miniaturen, 835/000, een kar met hond, 7x3x4cm, en een molen met losse wieken, 6x3cm. Totaal ca 41gr.
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, een paardentram. MT.: Premselaar, Haarlem. 11x2,5x3cm. ca 62 gr. In goede staat.
Twee zilveren zoutstrooiers, 925/000, op ronde voet met foletranden, in een conische vorm, versierd met een getorste rand. ø4x11 cm. Enkele deuken. Verder in goede staat.
Zilveren 835/000 dekseldoos met houten binnenwerk, inscriptie op deksel: onderwijzersspaarbank O/D het NOG 1945-1965, Mt A. Presburg en Zn. Haarlem jl.:T:1954. ca 245gr. 4,5x15x9cm.
Prachtige zilveren miniatuur, 835/000, een Chanouka. MT.; Onleesbaar, jl.: s.1978. 8x9cm ca 39 gr. In goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, ophaalbrug. jl.:q;1976. 12x8cm ca 103 gr.