Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen coupe 8x10cm op 835/000 zilveren voet met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten omstreeks 1870.Cond:G
Zilveren hondewagen, 835/000. MT Niekerk Schoonhoven 4x2,5x2,5 cm
Geslepen 10-vlaks kristallen zalfpotje met 835\000 zilveren deksel met fraai gegraveerd monogram Birmingham anno1916. 5,5x5cm Cond:G
Kavel plated 20e eeuw: 1x dekselschaal, 1x vaas, 1x sauskom etc. 7-40cm. Cond.: R-G
Twee 800/000 zilveren servetringen met fraaie florale graveringen en een 830/000 zilveren vingerdoekring met gravering. Alle drie met dubbele parelranden. Cond:G 24 gram 5cm en 2,5cm
Zilveren 835/000 miniatuur troffel met ring, Nederlands gekeurd. 3gr. 4,5cm Cond:G
Drie verschillende 835/000 zilveren servetringen met fraaie graveringen. Diverse meesters ca 1930. Cond:G 5,5cm 4,5cm, 4cm
Antiek Hollands zilveren gedenklepel met afbeelding "Nachtwacht" 835/000 grootkeur, jaarletter Y: 1908, MT: Gerardus Schoorl, Amsterdams stadswapen, ca. 73gr. L.: 23cm. Cond.: U