Stel bolle ronde zilveren knopen met fraaie opgelegde bloemen,ca ø23mm.
Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U
Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U
Draadglas loddereinflesje met 835/000 zilveren gegraveerd montuur en dop, voorzien van Zeeuws knopje, Nederlands gekeurd ca. 1870, compleet met binnenstopje. H. 9.5cm.
Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U