Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U
Engelse zilveren sigarettendoos 925/000 10,5x3cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.
Zeven 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met bijzondere dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van een rennend paard, MT: Jan Kleyn Schoonohven anno 1785 en 1797, 835/000, ca.23mm.
Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.
Joodse tol van zilver en messing, met koperen tolpunt, H.5.5x3.5x3.5cm., Cond.U
Zes 18e eeuwse zilveren achtkantige plaatknopen met gravering van een ruiter te paard, MT: Hendrik Cuperus Leeuwarden ca. 1790, 835/000, ca. 24mm.
Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G
Stel zilveren ajourgezaagde en gegraveerde ronde plaatknopen, vermoedelijk 18e eeuw, ca. 26mm.