Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U
Zilveren 18e eeuwse lepel met keuren en toets aan voorzijde van de steel en inscriptie aan achterzijde van de steel, Koningsberg Duitsland ca. 1755, L.20cm., ca. 44gr. Bak is iets afgeslepen.
Zilveren 18e eeuwse lepel met aan achterzijde van de steel inscriptie. MT: Rintinus de Grave-Leer (Oost Friesland) ca. 1787, L.20.5cm., ca.57gr.
Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.
Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.