Vierkant zilveren pepermuntdoosje geheel met ribbeldecor en wapen schildje met initialen. 835/000, MT: G.Kooiman, Schoonhoven ca. 1837, 4x4cm., ca. 28gr.
Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G
Vijf delig plated koffieservies, gemerkt wewbury port Silver Taunton. In biedermeier stijl. 20e eeuw. 24x57x34 cm., Cond.:G
Hollands zilveren cakeprikkeer, 835/000 en een zilveren serveertangetje 830/000, met keur buitenlandse werken. Totaal gewicht ca. 502gr. Cond.:U
Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.
Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.
Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.
Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R
Antieke bijbel uit 1878 met zilveren slot. Hollands keur 835/000. MT. onleesbaar. 15.5x9.5x5.5. Cond. U
Antiek geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van zilveren montuur met deksel met fraaie florale gedreven afbeeldingen, compleet met binnenstopje, ca.1901, 6x2.5cm.
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren aardbeienlepel 835/000, Jaarletter: X 1857, MT: onleesbaar, L.20cm., ca. 34gr.
Hollands zilveren miniatuur van een comfoor op 3 pootjes met hengsel 835/000 ca. 21gr. H.: 4,5cm. Cond.: U
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Djoka zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak, de steel heeft een opgegraveerde bloem, 800/000 L.14cm., ca.28gr.
Russische zilveren lepel met spatelheft steel, MT: Michael Takkinen St.Petersburg Rusland ca. 1829, L.21.5 cm., ca. 54gr.
Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.
Zilveren zuurcouvert met fraaie opengewerkte C-vormige voluten in de stelen en ajourgezaagde bak met graveerwerk. 835/000, MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1864, L.14cm., ca. 27gr.
Zilveren tafelkandelaar met koordrand 835/000 6xø9cm. Cond.: U
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R