Geslepen kristallen odeurflacon met 14 karaats gouden montuur met dop, gegraveerd met o.a. sterren, compleet met geslepen binnenstopje en in origineel etui met blauwe velours binnenbekleding. Nederlan...
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Geslepen kristallen odeurflacon op zilveren voet en gegraveerde zilveren hals met dop. Nederlands gekeurd ca. 1870, 12x4cm.
Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U
Geslepen kristallen suikerpot en melkkan met ster op de bodem, voorzien van zilveren randen en beugel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870.Suikerpot: 6xø10cm., melkkan: 5.5x...
Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm
Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.
Twee zilveren trapeziumvormige strooiers, navulbaar via afschroefbare zilveren dop aan de onderzijde, samen 72 gr.. H.7cm., Cond.:U
Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.
Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met fraaie inscriptie. 8xø14cm. deksel ca. 59gr.
Zes Hollands zilveren 835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U
Sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte rand en blauw-glazen inzetbakje met bijbehorend zilveren zoutlepeltje Cond.: U
Geslepen twee delige kristallen toiletset, bestaande uit karaf (11xø7cm.) en pot (7.5xø8.5cm.) met ruit-en waaier slijpsel en ster op de bodem, voorzien van gedreven zilveren deksels met bladmotieven....
Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en ster op de bodem, voorzien van 1e gehalte zilveren rand met gedreven en opgehoogd deksel Nederlands gekeurds ca. 1888, 10x8x9cm.
Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G
Fraaie zilveren spoelkom met hamerslag 835/000 MT: C.P.'t Hart 'S-Gravenhage ca. 1932, 5.5xø11cm., ca. 89gr.
Grote ovale plated schaal op voet met 2 handgrepen en rondom versierd met florale motieven 47x27x18cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren peper- en zoutstel ca. 67gr. L.: 5,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonschaaltje, ovaal vormig, met opengewerkte rand, voorzien van florale motieven 835/000 ca. 127 gr. 15.5x11x2.5cm., Cond.:U
Geslepen kristallen drie-delige zout- en mosterdgarnituur met olijfslijpsel en hoornen lepeltjes in zilveren houder met gedraaide greep. MT:. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870. 835/000 14x14cm. Enk...
Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoos, rondom handgegraveerde bewerking. Grootkeur zilver: 835/000. Jaarletter Q:1875. MT AK, ca 27 gr. 4.5x4.5x2cm. Cond. U