This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Jan Evert Morel, Stilleven
Starting price 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven met rozen
Starting price 3.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Krishna Reddy, Jelly Fish
Starting price 400 EUR

Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oliekannen
Starting price 750 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Trechters + oliekannen. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Starting price 500 EUR

P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Starting price 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met figuren aan rivier
Starting price 1.000 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

A. Verhoesen, Landschap met pluimvee
Starting price 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.

Onduid.gesign., Twee edelmannen
Starting price 500 EUR

19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.

A.H. Winter, Panoramisch landschap
Starting price 800 EUR

A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Heinrich Böhmer, Landschap met houtstapels
Starting price 850 EUR

Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Starting price 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Starting price 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

F.A. de Haan, Herder met kudde
Starting price 500 EUR

Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.

Eickelkamp, Zutphen
Starting price 400 EUR

Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Molen van Veere
Starting price 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Plasgezicht
Starting price 800 EUR

Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.

P.P. Schiedges, Hollands wintergezicht met roeiboten en boer
Starting price 700 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Hollands wintergezicht met roeiboten en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Werkketen
Starting price 200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Werkketen. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Starting price 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Starting price 950 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen
Starting price 500 EUR

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Starting price 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Klaas Bernink, Haven Enschede
Starting price 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.