Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G
Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G
Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G
Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G
Janine Bosch, portret Mondaine dame, olieverf op linnen 50-70cm. Cond:G
Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G
Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G
Bep Toscani 1940 Amsterdam, moderne compositie, acryl met kranten, 120x150cm, mixed media op linnen, Cond:G
Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.
Monogram 1875, pendant, twee landschappen met paarde en wagens en figuren, olieverf op paneel 35x45cm. Cond:G
Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.
Mikolov 1932 Russische school, landschap met figuren, olieverf op linnen 35x53cm. Cond:G
Anton Heyboer Sabang 1924- Denlip 2005, kip aquarel op papier 39x28cm Cond:G
Achttiende eeuwse gravure, paleis het Loo, in originele lijst met kroon(collection des prospects)Sevend a Augsburg au Negoce comun d lacademie Imperiale et avec defense ni den faire ui de vendre de C...
Henk Visch omstreeks 1950 surrealistische figuratieve voorstelling, zwarte inkt op papier 77x45cm teksten op papier. Cond:G
Monogram BS of SB omstreeks 1930, liggende Bengaalse tijger, gemengde techniek op papier 65x45cm. Cond:G
Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Achttiende eeuws Duits religieus Barokschilderij, in goede ongerestaureerde staat, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G