Christiaan Hoogmoed. Hollandse School. Stilleven met rozen en vogelnest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Affandi 1907-1990. Kemphanen aan het vechten. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Stilleven met groentes en mand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Strandgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Windhond. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e/18e eeuws gewonde strijder/soldaat bij belegering. Olieverf op linnen bedoekt en retouses. 60x86 cm in goede staat.
Rest signatuur. Circa 1930. Platbodems op Fries meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.
Jurrien Marius Beek. 1879 - 1965. Hollandse schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.
Twee ongesigneerde lithografieën in de stijl van Joan Miro.. Abstracte composities. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Marta Astfalck-Vietz. 1901- 1994. Drie maal botanische aquarellen. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Havengezicht met figuren en roeiboot. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan S.R. v. de Berg. 1940. 1913 - 1998. Bosgezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesignerd 19e eeuws herenportet met penseel in de hand olieverf op linnen schilderij heeft een bedoeking en inschilderingen 80x61 cm redelijke staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 38 cm. In goede staat.
Jan van Rijsewijk. 1954 - . Hollands landschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Stadspoort met figuren in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Adri Pieck. 1894 - 1982. Landschap met roeiboot in de vaart. Gouache op papier. Scheurtje of vouw voor naam. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Tromphe L'oeil. Jezus portret. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 84 x B 84 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Jacob Willem Gruyter. 1817 - 1880. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 33 cm. In goede staat.
C. Baly of J. Cobaly? 19e Eeuw. Franse School? Baai met schepen. Olieverf op linnen. Restauratie rechts boven. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In redelijke staat.
Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Cor Noltee. Stilleven met kruik, tinnen bord en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 18/50. Figuren compositie. Ets op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 27/50. Stranger in village. Ets op papier. Afmeting: 20 x 14,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.
H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.
Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Lucebert. 1924 - 1994. Twee naakte figuren. 1961. Titel: Diabolic. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866-1933. Panoramisch landschap, getiteld wolkenschaduw. 1904. Olieverf op linnen (craqule). Afmeting: H 48x B 74 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Cor Noltee 1903-1967 Boerderij langs zandpad met een boer. Olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Gezicht op kasteel met zandpad. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.