Hein Balsink. 1891 - 1966. Deventer School. De kolk van tante Lize. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. IJsgezicht bij ruïne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Ed. K. Mogelijk Edzard Koning. Circa 1940. Dorpsgezicht met wilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm.In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Vrouw met kind bij gevangenis. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In redelijke staat.
Zes Japanse reproducties van houtsnedes in lijst. Tweede helft 20e eeuw. Reproducties op papier. Afmeting: 90 x 30 cm. In goede staat.
Drie maal naakt studies. 20e Eeuw. Rusland?. Olieverf op papier. Afmeting: 53 x 70 cm / 62 x 85 cm. In goede staat.
Henry P. Verkoeijen. 20e Eeuw. Hollandse School. Hollandse winter met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Prof. Alfred Jensen 1859-1935 . Circa 1900. Viermaster op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
Wim Steijn. 1914 - 1980. Babyportret. Elby 1938. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.
Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.
K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Münchener Schule. Cica 1880. Twee Tiroler kinderen met hengel bij hondenhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.
Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1921. 1870 - 1955. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.
F.P. ter Meulen. Circa 1900. Hollands strandgezicht met strandjutters. Olieverf op linnen. Afmeting: 15 x 32 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J. Arnould? Onduidelijk. 19e Eeuw. Houtvesters in bos. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: 46 x 35 cm. In redelijke staat.
J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 10 x 13 cm. In goede staat.
Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Koningin Wilhelmina. 1880 - 1962. Reproductie van olieverfschilderij. Wintergezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 49 cm. In goede staat.
Monogram Z.W. Tweede helft 20e eeuw. Drie kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.
Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee oude etsen. Eén maal onduidelijk gesigneerd, dorpsstraat. Eén maal kleur ets, Notre Dame. Etsen op papier. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabbijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Franz Hanfstaengl. 1804 - 1877. Voorstelling naar Franz von Stuck. 1910. Paar bij sterrennacht. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmetig: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met roos. Olieverf op paneel. Afmetig: 18 x 13 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '98. Abstracte compositie met gemengde techniek + krantenpapier. Afmeting: 75 x 57 cm. In goede staat.
Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.
Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met sneeuwbes. Gouache op papier. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.
Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Hollands stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: 100 x 40 cm. In redelijke/goede staat.
Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollands stadskanaal met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 115 cm. In redelijke staat.
J. de Bondt. Edelman te paard en voetsoldaat. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.
G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap boerderij en boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.
Teresa Byszewska, 1965. 1929 - . Poolse School. Dame Noir Av Chat Noir. Collage zijde etc. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.
Adriënne Broeckman-Klinkhamer. 1876 - 1976. Wilde bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J.R. Wismeijer. Paarden op de Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie. Mijnwerker met carbidlamp. Litho op papier. Afmeting: 70 x 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesische School. Verso signatuur Kompoel. Landarbeiders op rijstveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Onbekend. Circa 1915. Stijl A.H. Gouwe en van Gogh. Sterrenwacht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 46 cm. In goede staat.
Corneille. 1989. 1922 - 2010. Epreuve D'Artiste. Naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Egmond. Tweede helft 20e eeuw. Vaasje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 20e Eeuw. Huizen langs de Vecht in zomerzon. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 40 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
F. de Greef. 1963. Naakte dame in natuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Peter Diem. 1945 - . Bonte koe. Nr. 7/40. Lithografie op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
Henk Reerink, 1976. Schipbreuk. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Boerderij met figuren en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.