H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Pieter van Baarsel. 1879 - 1949. Bloeiende kastanje takken. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Damesportret met 19e eeuwse lijst. Afmeting: 36,5 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gesigneerde Japanse houtsnedes in lijst. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille '99. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 6/15. Vrouw met twee vogels. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Errö, 1995. 1932 - ......... . Gudmundsson Ferro. Chinese figuren en zelfportret. Serigraph op papier. Litho. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Wintergezicht. Op antiek paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.
Drie maal houtskool portretten. Circa 1900. Eén gesigneerd, Pussig?. Bestaande uit twee heren en één dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: 47 - 50 cm. In goede staat.
Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Eckhardt. 1930. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Plechelmuskerk Oldenzaal + Figuren op markt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Vrouw in interieur met ton en kannen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Verso E. Henseler. Circa 1880. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 25 cm. In goede staat.
Mia. D.J. Kleurrijke achtertuin. Gouache op papier. Afmeting: 66 x 48 cm. In goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Landschap met drie eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerd. Passiebloem. Ets op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Duinlandschap met bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.
Oud miniatuur portret in geëmailleerde messing omlijsting. Naar Reynolds. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
6x Jolande Brouwers. Zeefdruk. Moderne composities. Zeefdruk op linnen. Afmeting: 60 x 43 cm. In goede staat.
Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote medaillon schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Kippen + Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 36 cm. In goede staat.
Bernard Solomonick. 20e Eeuw. Moderne compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 102 cm. In goede staat.
Antieke landkaart door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Sabandicaf Status, Sabandiaf ac Montis Ferrari Ducatus. Handingekleurd. Eén scheurtje bij moetrand rechtsonder. Afmeting: 59,5 x 51 cm. In redeli...
J. van de Zee. 1907. Arabier bij bron met manden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
A. Blaetter. Duitse School. Panoramisch landschap met dorp en bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.
Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Religieuze voorstelling met figuren. Circa 1800. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.
J. van Duyn. Titel Manga Hiti. Moderne acryl compositie met jute en zandtechniek. Acryl op paneel. Afmeting: 125 x 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met eieren en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. De Seine Parijs. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 80 cm. In goede staat.
Franke. Circa 1900. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
J. Smit '86. Hollandse driemaster en stoomboot op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Henk Reerink 1978. Portret Rembrandts' moeder. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Watermolen in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gracht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Madonna. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 32 cm. In matige toestand.
R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.
Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.
Hummel? Circa 1930. Italiaans havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Scotia Regnum. 17e Eeuw. Handingekleurd. Paar lichte beschadigingen bij omranding. Afmeting: 53 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse School. 20e Eeuw F. Jansen. Hollands zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechts boven Nico Bruynesteyn. (1893-1950) ca. 1930. Stilleven met vijzel en citroenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 18x24cm. In goede staat.
M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Twents bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Roley. 21e Eeuw. Interieur met kinderen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 61 cm. In goede staat.
Lot (8x) diverse werken. Onder andere: G. Hagting, Stadhuis Enschede. Sepia, landschap, 19e eeuw. Boeren man, houtskool, Krol?. Expressief, berglandschap, gouache. Vrouw, G.C. Krol, potlood. Buste man...
Ongesigneerd. Circa 1900. Vissersboten aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Oude Saksische schuur te Fleringen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.
J. Kok. Drie maal winter gezichten. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Almelo. Het witte muurtje Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 13 cm. In goede staat.
Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.
E.J. Metal? Circa 1900. Oude spinster. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 33 cm. In goede staat.
A. de Pablos '99. Spaanse School. Flamingo danseres in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Loosdrechtse plassen. Houtskool op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.
J. van Lijnschooten. Circa 1920. Boer met paardenkar op Veluwe. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Shayer. 21e Eeuw. Hoenderhof drie kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Burnett. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25,5 x 20 cm. In goede staat.
Monogram C.W. 1905. Winters berglandschap met houten hutten. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.
Lot met zestien werken. Duitsland. Onder andere: Olieverf, schetsen en reproducties etc. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.