Trouville, strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 75x34cm Cond:G
Leon Senf 1919 Delft 1860-1940 Alkmaar, riviergezicht met brug (beschadiging) ets op papier 46-60cm Cond:M
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuws, Italiaanse vrouw in landschap, olieverf op paneel 16x25cm Cond:R/G
S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R
Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws Kardinaal Diepenbrock, Melchior Freiherr von Diepenbrock 1798-1853, olieverf op linnen 59x72cm Cond:G
Adriaan Miolee 1897-1961boerenschuren met kruiwagen, olieverf op paneel 34x26cm Cond:G
Maya Wildevuur 1994 nr 83/175 Titel: vogel/vissen lithografie op papier 67x57cm Cond:G
Ludwig Munthe 1841-1896 Duitse school, Berkebomen bij bergrand olieverf op linnen 49x73cm Cond;G
Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G
Jan van Vuuren 1871-1941 landschap met boerenhuizen 30x18cm Olieverf op paneel Cond:G
Guido Hampe Duitse school 1839-1902 berglandschap met boerenhuis, vee, en figuren olieverf op paneel Cond:G 41x22cm
Guido Hampe Duitse school 1839-1902 haven met figuren in de bergen, olieverf op paneel 41x22cm Cond:G
P Naijen of Naden vaas met rozen olieverf op linnen 37x28cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw familie bij sterfbed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G
Jan Kelderman Edam 1914-1990 Amsterdam, stadsgezicht Parijs olieverf op linen 40x50cm Cond:G
J.J.H van Leeuwen Den Haag 1962 strandgezicht met figuren olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G