Russische School ca. 1930 (B. Typbum?), verso Kyrillische tekst, olieverf op paneel, impressionistisch berglandschap met houten huis 58x78cm. Cond.: G
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Nico benschop (1907 - 2001), olieverf op linnen, ruiter op het strand 75x65cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 nr. 8/150 (1913 - 1966 Enschede), lithografie op papier, boerderij in de sneeuw 40x60cm. Cond.: G
N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G
J.W. van Naerssen?, olieverf op linnen, strandgezicht met schelpenvisser 50x76cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G
Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Marino (mogelijk Marino Marini 1901-1980), gemengde techniek op papier, ruiter te paard 19x26cm. Cond.: G
Alfred Wiegman ( 1886 - 1973), olieverf op paneel, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, portret 50x40cm. Cond.: G
Henk Reerink (Hengelo), olieverf op linnen, boerderij bij avond met koeien 77x50cm. Cond.: G
Ferdinand Boersma (1906 - 1979 Hengelo), olieverf op paneel, polderlandschap met molen bij avond 25x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd? ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huis en wandelaar 70x55cm. Cond.: G
O. Schelzia ca. 1900 (Duitse School), verso Zell am Zee, olieverf op paneel, voorstelling met berglandschap en figuren in een boot 27x16cm. Cond.: G
P.M.F. van Herwaarden ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht bij avond met koeien, schapen en visser 50x70cm. Cond.: G
Geer van de Velde nr. 38/70 (1898 -1977), lithografie op papier, abstracte compositie 56x38cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, skutsjes op een meer 19x24cm. Cond.: G