Fredrikus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 -1917 Yokohama), olieverf op paneel, bosgezicht met wandelaars 24x18cm. Cond.: G
D. Pelotti 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op schilderskarton, landschap met koeien en boerenstel 65x58cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 33x24cm. Cond.: G
Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, bergachtig landschap met gletsjer 60x80cm. Cond.: G
Russische School (Avantgarde 20e eeuw), monogram A.M., aquarel op papier, 46x36cm. Cond.: G
Toegeschreven aan Johannes Helder ( 1842 - 1913 Utrecht), olieverf op paneel, de kersenverkoopster 55x43cm. Cond.: R-G
Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G
R. Hesselink, acryl op papier, dieren compositie 120x94cm. Cond.: G
H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R
W. Heinecke ca. 1920 (Wilhelmus Hendrikus Heinecke 1895 - 1978), olieverf op linnen, paardekar bij Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
Johan van Rijsewijk 20e eeuw (Arnhem 1928 - ), olieverf op paneel, romantisch Hollands riviergezicht 24x30cm. Cond.: G
C. Weber (verso),( waarschijnlijk Cardien Weber 1903 Amsterdam - ), bedoekt, stilleven met gedroogde tak 73x57cm. Cond.: G
J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 45x35cm. Cond.: G
Herman Tulp (Zwolle 1955), olieverf op paneel, prachtig stilleven met glas, blik, boeken en emaille 37x25cm. Cond.: G
Jan Knikker sr. ( 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, plaggenhut met boer en korenschoven 41x30cm. Cond.: G
Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G
Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G
Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vrachtschepen 80x40cm. Cond.: R-G
Jan Cossaar (amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 39x29cm. Cond.: G
Monogram J.V. (waarschijnlijk Jan Voortman), olieverf op paneel, riviergezicht met dorp 30x40cm. Cond.: R
Theo Wolvecamp 1988 (Hengelo 1925 - 1992), pastel op papier, abstracte compositie 29x25cm.
Schilderij naar Otto Eerelman ca. 1900, olieverf op paneel, boerenstel met paard 27x17cm. Cond.: R-G
Carl Krichelhof (1863 - 1934 Duitse School), olieverf op paneel, portret van een Zuid-Duitse vrouw 32x24cm. Cond.: G
Alexander Tioutrine ( 1951 - St. Petersburg Russische School), olieverf op linnen, meisje met penseel 62x75cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G
J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R
Twee ongesigneerde Perzische aquarellen met figuren (sultan met hanen) 30x42cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht 28x17cm. Cond.: G
Gesigneerd Calame, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 66x47cm. Cond.: R-G
Drie werken van Frieda ca. 1980 (vermoedelijk Frieda van Voorst), gouaches op papier, vrouwelijk naakt 19x12cm. Cond.: G
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Mc. Kenna (Ierse School), olieverf op linnen, paardenhandelaar 40x50cm. Cond.: G
Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G
Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G
.Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
2x Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), pastel op papier/chinese inkt op papier, 1x Joodse vrouw en 1x zittende vrouw 7x10cm. en 5,5x9cm. Cond.: G
Twee werken van Anne v.d. Laan, acryl op linnen, moderne landschappen 61x61cm. Cond.: G
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, de Dinkel met koeien en eenden op de wal 51x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Duitse School?), olieverf op linnen, moeder met kind bij gewelf 50x60cm. Cond.: M
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenslee en figuren 20x25cm. Cond.: U
Daniels, olieverf op paneel, stadsgezicht met haven en figuren 30x15cm. Cond.: G
E. Klaassen ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en figuren 14x18cm. Cond.: G
Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met Athena, putti met trompet, hoorn des overvloeds en stoomboot (1 scheurtje) 64x86cm. Cond.: R-G
Gesigneerd M.B.S. '99 (leerling Riemko Holtrop), acryl op papier, abstracte compositie 55x80cm. Cond.: G
Antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.
Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, bomen 67x54cm. Cond.: G
Cor Bouter ( Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herder en schapen bij schaapskooi 51x40cm. Cond.: G
Monogram L.B. ?, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met ijspret 23x18cm. Cond.: G
C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G
Monogram HLC 20e eeuw, olieverf op linnen (bijzondere mooie goudkleurige lijst), zigeunerkamp 50x60cm. Cond.: G
F. v.d. Linden? ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (modern), acryl op linnen, 3 ballonnen 80x80cm. Cond.: G
Valberge 21e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met koets en figuren bij avond 24x30cm. Cond.: G
Vijf houtsnedes op papier van Hendrik Eykelenstein (1857 - 1938 Utrecht) in lijst, voorstellend portretten 64x49cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, pastel op papier, vaas met bloemen in de stijl van Leo Gestel 31x41cm. Cond.: G
Jan Gierveld 73 (Wierden 1935 - 2005), aquarel op papier, druivenranken 60x80cm. Cond.: G
J.H. van Rijsewijck, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 95x65cm. Cond.: G
J. Stork ca. 1950, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 60x80cm. Cond.: G
Riekele Prins ( Bedum 1905 - 1954 De Ploeg groningen), aquarel op papier, duinpad 55x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met molen en figuren 25x20cm. Cond.: R
Ida Calzolari 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit (op blikken plaat) 20x15cm. Cond.: G
Jan te Wierik. '90, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren. 60x80cm., Cond.:G
Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G
G. van Jeversen, olieverf op linnen, wintergezicht met ijspret 50x70cm. Cond.: G
R. Hesselink 2011, acryl op linnen, moderne bloemencompositie 55x44cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 18x13cm. Cond.: U
R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, boeket met rozen 40x50cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, in elkaar verstrengelde bomen 22x29cm. Cond.: G
J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G
P.H. ( Pierre Hoeks, 1906-1990) Olieverf op paneel, Besneeuwd dorp. 31x33cm., Cond.:G
Willem Claessen '78, inkt op papier, getiteld "Fermentatie in 9 fasen" 92x56cm. Cond.: G
Ton Schulten (Ootmarsum), lithografie op papier, winter coulissenlandschap, Cond.: G
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
A. Toetenel (Albertus 1914 - 1990), olieverf op paneel, rozenstruik 26x31cm. Cond.: G
Otto Wild ( 1898 -1971 Duitse School), olieverf op linnen (cracele), vele figuren in een bos 70x80cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, twee Italiaanse figuren in de Alpen (beschadigingen) 70x53cm. Cond.: R
Drie werken van Vlaosuchanek ca. 1980 (Tsjechoslowakije?), lithografie op papier, 3 damesportretten 13,5x10cm. Cond.: G
Josephine Wertheim, houtskool tekening op papier, vrouwelijk naakt 27x21cm. Cond.: G
Heertje van Doornik ( Blokker 1880 - 1936 Amsterdam), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 38x28cm. Cond.: G
A. Roos (Alexander Roos 1895 - 1973, Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 45x37cm. Cond.: G
John Bevort ca. 1980, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 98x55cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1930, olieverf op paneel, berg met rijstvelden en dorp 28,5x40,5cm. Cond.: G
Jan van der Leest (1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnen, landschap met kerkdorp 50x70cm. Cond.: G
Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M